Wpis z mikrobloga

Elo mordeczki, mam dla was do oddania kod do darmowej lekcji z jakimś profesjonalistą w e-sporcie o wartości 15$, mi jest to nie potrzebne a wiem że są tutaj nołajfy którym się może to przydać :) opis wygląda tak:

Chcesz wygrywać więcej? Witaj w serwisie Gamer Sensei. Nasi trenerzy pomagają graczom, zapoznając ich z zaawansowanymi technikami i strategiami stosowanymi przez profesjonalistów. Oferujemy spersonalizowane i indywidualne lekcje online z prawdziwymi trenerami, którzy są gotowi odsłonić tajniki wielu gier, w tym Fortnite, League of Legends, PUBG, Dota 2 czy Hearthstone. Nasz trenerski zespół składa się z najlepszych zawodowców na świecie, którzy są dobierani do odpowiednich uczniów przez zgłoszony do opatentowania algorytm. Dzięki naszym nauczycielom możesz rozwinąć prawdziwie pierwszorzędne umiejętności. Nie przegraj kolejnego meczu, w którym zwycięstwo było do wzięcia. Zarejestruj się i weź udział w pierwszej lekcji już dziś!

Oferta specjalna: uzyskaj darmową lekcję z profesjonalistą w e-sporcie (o wartości 15 $)!

Ktoś chętny kto naprawdę z tego skorzysta?

#rozdajo #cebuladeals
  • 3
Chcesz wygrywać więcej? Witaj w serwisie Gamer Sensei. Nasi trenerzy pomagają graczom, zapoznając ich z zaawansowanymi technikami i strategiami stosowanymi przez profesjonalistów. Oferujemy spersonalizowane i indywidualne lekcje online z prawdziwymi trenerami, którzy są gotowi odsłonić tajniki wielu gier, w tym Fortnite, League of Legends, PUBG, Dota 2 czy Hearthstone.


@Smola87: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd