Wpis z mikrobloga

Mirki! Czy ktoś korzystał i udało mu się wyegzekwować gwarancje z gearbestu? Po trzech tygodniach użytkowania xiaomi redmi note 5 różowej się wyświetlacz popsuł - na ekranie widać albo paski na 3/4 ekranu albo te 3/4 ekranu jest ciemniejsze. Może być to taśma, może to być to wyświetlacz, nie software bo resetowałem fabrycznie. Otworzył od razu spór na paypalu ale tak naprawdę nie wiem na co tu liczę..

#gearbest #paypal #xiaomi
  • 9
@personalnyMisio: tak, mi się udało wyrwać jakies 100 czy 120$ za ekran z powidokami w Mi6. Na poczatek oferowali ze mam odeslac do serwisu do Hiszpanii za darmo naprawia, bo 45 dni gwarancji sie skonczylo to postraszylem paypalem i zaproponowalem czesciowy zwrot zebym mogl sobie sam w serwisie innym naprawic i sie zgodzili i wyslali na paypala ;)
@personalnyMisio: ja akurat w to się nie zagłębiałem, na strone GB jest opis ze do 45 oni mają swoja gwarancje czy coś ze oddają pieniądze podobno, ale to każda sprawa jest inna. W kazdym razie jestes w komfortowej sytuacji, bo możesz powoływać się na ich ochrone i straszyć paypalem