Wpis z mikrobloga

kuuurła, mam prawko od 8 lat ale nie jeździłem od momentu zdania. Teraz coś próbuję w niedziele i po nocach nauczyć się na nowo, oczywiście zabłądziłem gdzieś na ursynowie i w dodatku policja się mną zainteresowała i jeździli za mną dobre 15 minut xD kazali mi dmuchać w alkomat bo coś 'zachowawczo jechałem' xD ale że nic nie odwaliłem to puścili wolno. Miałem jutro pojechać pierwszy raz do pracy ale chyba #!$%@?, biorę rower xD
  • 40
@pywc: no fakt, nie ma innej drogi, po prostu trzeba zacząć tu jeździć i robić to często.
Z nowszymi samochodami byłoby ci minimalnie łatwiej - nawet średniosegmentowe mają teraz asystenta zmiany pasa a nawet asystenta pasa ruchu.
@Tuptol: e tam, nie przejmuj się :) szybko się oswoisz.

@pywc: kurcze, ja ogólnie średnio Lubie prowadzic, zwykle robi to mąż.
Teraz jestem u rodzicow dama z synkiem, a ze mama ma rozwalona nogę, to pasuje ja podrzucić do lekarza itd.
Jest lepiej, niż myślałam, ale jednak wies, czy male miasto to nijak ma sie do ruchu w Krakowie :/
@pywc powodzenia dasz radę, polecam nocne wycieczki do zappznania się ze znakamk itp. No i przeczytanie od nowa książki przygotowującej do egzaminu, bo przez ten czas wiele informacji ucieka. A ten fakt znów wpływa na pewność za kółkiem.
@pywc wbrew pozorom jazda po dużym mieście jest znacznie łatwiejsza, bo masz praktycznie na każdym skrzyżowaniu światła lub ronda. Przede wszystkim się nie poddawaj :)