Wpis z mikrobloga

Mirki,
kupiłem laptopa tacie z dwa lata temu w Komputroniku i chciałbym dokupić mu ram. Nie mogę znaleźć w necie z jakiej firmy tam są (może obojętnie jaką dokupic?) i nie wiem czy wejdzie tam jeszcze 4 czy 8. Poszedłem do Komputronika, to bez laptopa mi nie powiedzą...gdybym miał tego laptopa w rękac, to sam bym sobie sprawdzil.

Laptop - Asus r540l, Procek i5 i GF 920m na pokładzie, ram DDR3, nie mam pojęcia jaka firma i czy można dokupić jeszcze 4 czy 8

#komputery #laptopy #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BigBlackSausage: Sorki, wczoraj szklaną kulę pobiłem i nie mam jak pomóc z tych informacji

Otwórz laptop, zobacz ile slotów masz wolnych/zajętych. Nastepnie z tej kości co tam jest włożona odczytaj wielkość i taktowanie i dokup dowolnej firmy, ale tej samej wielkosci i tym samym taktowaniu. (na dobrą sprawę inne też powinny działać, ale jak bym nie ryzykował)
  • Odpowiedz
@BigBlackSausage: Dlatego nie przeklejam ci tego co można wyczytać w internecie tylko mówię żebyś zajrzał do środka. Ewentualnie kup i bedziesz miał 14 dni na zwrot jak sie okaże, ze nie pasuje :P

@jakub3k12345: I co z tego? Nie znam to podaję to rozwiazanie które znam i które będzie 10x szybsze niz ściąganie syfu z neta :P
  • Odpowiedz
@foxbond 10x szybsze będzie rozkręcania laptopa niż pobranie programu który waży 2-3mb? Nook.
CPU-z dla przykładu. Programu nawet nie trzeba instalować, ale skoro uważasz, że to syf took.
  • Odpowiedz