Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś mechanika od francuzów ( peugeot) albo kogoś sprawdzonego może ze Związkowej? Padło mi auto niedaleko obok i trzeba sciagnąć lawetą nie za miliony + naprawić. #motoryzacja #lublin

Może ktoś wie co się #!$%@?ło i jakie koszta, peugeot 406 1.9td 96 rok, wpadło sprzęgło w podłoge, jakby spadło z linki albo innej spręzyny, na poczatku dało sie na wyłączonym aucie wrzucac biegi, to wrzucilem jedynke i dojechalem do pierwszego parkingu, a na drugi dzien juz nawet biegów się nie dało wrzucić i stoi na jedynce :/. Sprzęgło wcześniej sie ani nie ślizgało ani nic działało jak ta lala.
  • 11
@export: Obstawiam, że nie ma tam już linki a wysprzęglik hydrauliczny pewnie on poleciał a wersja optymistyczna, że masz mało płynu hamulcowego i wysprzęglik zapowietrzył się wystarczy dolać i podpompować pedałem ale raczej padł wysprzęglik.
@MaLong: idzie po vinie dojść do tego? hurtownie pokazuja linki do sprzęgła normalnie, a raczej tego nie dopompuje bo nie jest problem w tym że nie wraca tylko że jest luźne, dotkne palcem wpada w podłoge, wyciągam ręką i trzyma sie na górze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@export: u mojej siostry w 307 hdi też sprzęgło wpadło w podłogę, tak samo biegi tylko na wyłączonym aucie. Uszkodził sie docisk sprzegła, tak bardzo ze łożysko oporowe wpadło do środka. Wcześniej tez nic sie nie działo.
@tomason123: mam nadzieje ze małe pieniadze, ale szukam czegos blizej Braci Wieniawsich tam auto padło i trzeba lawete, a nie chce płacić za nią milionów :( najlepiej warsztat ze swoją lawetą