Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi, ja jestem nienormalna czy mój niebieski?

W piątek pocztą przyszło do mnie zaproszenie na ślub mojego byłego, rozstaliśmy się w przyjaznych okolicznościach 5 lat temu (byliśmy razem 3 lata, rozstanie bo każde z nas szło na studia do innego miasta i nie chcieliśmy związku na odległość), od tego czasu nie utrzymywaliśmy kontaktu. Iść na ślub nie mam zamiaru, bo byłoby to dla mnie dziwne. W każdym razie, zaproszenie zostawiłam tam gdzie trzymam resztę papierowej korespondencji.

Dziś odwiedził mnie mój aktualny niebieski (2 lata razem), wypatrzył to zaproszenie, zrobił mi awanturę i wrócił do siebie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy aktualny niebieski wiedział, że nie utrzymujesz z nim kontaktu, ale jeśli powiedziałaś mu, że nie utrzymujesz, a tu nagle pojawiło się zaproszenie mógł po prostu pomyśleć, że go okłamałaś i jednak utrzymujesz bo w sumie to dziwne, że ktoś przysyła Ci zaproszenie mimo, że od dłuższego czasu nie macie kontaktu ze sobą.
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro nie zamierzałaś iść, to czemu tego zaproszenia nie #!$%@?łaś do śmieci, tylko zostawiłaś? Śmieci się #!$%@? do kosza. Jak masz ulotkę którą przejrzysz i wiesz, że nie skorzystasz, to trzymasz to w korespondencji czy wywalasz?

Z boku to może wyglądać dziecinnie, ale "zdziwiłbym" się, gdyby moja dziewczyna mówiła mi, że nie utrzymuje kontaktu z byłym, a tu nagle dostaje zaproszenie na ślub. Jeszcze gdyby to była kwestia 1-2 lat,
TerminowaKochanka: I bardzo słusznie zrobił awanturę. Po pierwsze kto zaprasza swoją byłą na wesele po kilku latach braku kontaktu? To przecież chore, chyba że chce się pochwalić, że znalazł kogoś lepszego niż ty. Po drugie dlaczego nie #!$%@?łaś tego zaproszenia do śmieci tylko trzymasz w szufladzie? Po co? Wygląda na to, że dalej masz jakieś uczucia i słusznie twój niebieski cię zostawił.
Wiesz co? Idź na te wesele, powiedz byłemu jak