Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wacek_1984: zdecydowanie bardziej rozbudowana. Trochę poszła w stronę endless legends jeśli chodzi o bohaterów. Bardziej zróżnicowane i ciekawsze rasy. Zakładam że skoro masz i nie grałeś w pierwszą część to zgarnales darmowa wersje gold, która kiedyś była rozdawana. Polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kauabang: Jakos mnie nie wciagnelo ES2. Jak gralem po releasie to ai bylo uposledzone i wygrywalem latwo, po paru rozgrywkach tez na hardzie. A jak ostatnio gralem to duzo zapomnialem i jeszcze unfallenow wzialem ktorymi wczesniej nie gralem, i dostalem w #!$%@?. Moze nie moj typ, moze w multi jest fajniejsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W multi nie grałem, jak dla mnie to nie gra na multi. Co do AI to of realeaseu wyszło już tyle patchy, że nie przypomina już tego z początku, jest też dostępnych pełno modów, zwiększających poziom trudności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CorTuum
Umie pobić, to że dla ciebie nie ma nic lepszego niż archaiczny moo2 w którym wystarczyło ogarnąć schemat kolejności badań żeby wróg leżał i kwiczał, nie znaczy że nic lepszego przez te 20 lat nie wyszło. Wyszedł nowy moo który czerpal garściami z dwójki i został zjechany od góry do dołu