Wpis z mikrobloga

#poznan pomóż! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Byłem u okulisty i muszę mieć zrobione okulary, Pani powiedziała mi tyle że mają być z anryrefleksem ponieważ pracuję przy komputerze.

Kazała odpuścić VE a pomyśleć nad firmą Fielmann. Myślicie żeby wybrać się tam czy lepiej gdzieś do małego optyka? Gdzie najlepiej zrobić szkła i kupić oprawki? W tym samym miejscu czy kombinować?

#okulary #okulista pomóżcie :)
  • 11
@daredevil944: jakoś VE bardziej przekonuje. Ja kupowałam tam okularki na święta i przy badaniu dostałam zniżkę - 50% za antyrefleksy dla astygmatyka dałam 150 zł i od roku nic im się nie dzieje. Niebieski robił w fielmanniee wcześniej i dał ze wszystkim coś koło 600zl. Może warto przejść się po okulistach i podpytać jak wyglądałoby to cenowo?
@Ortofenylofenolan_sodu: zależy jakie - oleofobowe np. dają.

@MaciejPN: xDDD

@daredevil944: VE się chwali rabatami, ale szkła chyba są gorszej jakości wtedy. Generalnie w większości tych mniejszych mają te same katalogi i w miarę potrzeb i portfela możesz sobie wybrać, tyle co może nie będzie wszędzie drogich markowych oprawek. Jakość wykonania będzie się różnić nawet w obrębie marki, więc trzeba obejrzeć i przymierzyć.