Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mniej więcej przy 65% fabuły zaczynam dostawać łomot?
Nawet na najniższym jest tyle akcji, że trzeba nieźle wywijać fikołki i inne tricki plus używać gadżetów plus myśleć o leczeniu. Dodatkowo snajperzy wcale nie gubią cię laserem a demony z miecze skręcają/namierzają atakiem nawet jak zejdziesz z jego linii i nie da się ich normalnie wybić w powietrze, tylko przywalić czymś ruchomym a nawet to niewiele daje. Do tego ci przeciwnicy z jetpakami i wyrzutniami rakiet.. A najgorsze jest to, że wszystkie typy przeciwników pojawiają się w dużych grupach naraz i wszyscy „hura na gracza”. Jakieś sprawdzone taktyki na taki rozpierdziel?

#ps4 #spiderman
  • 4
@JazzBlurr: Polecam perki: Szybsze ładowanie Focusa za pomocą sieci albo gadżetów (zależy czego używasz częściej), mniejsze obrażenia od rakiet, ataków wręcz (to też zależy od czego częściej giniesz), plus wrzuć sobie perka, że więcej życia odnawia Ci focus. Przydatna jest też umiejętność, że za jeden pasek focusa możesz zrobić dwa ataki specjalne. Zdolność kostiumu polecam ten atak, podczas którego Spider skacze w gorę i oplątuje siecią wszystkich. No i gadżety. Dają
@JazzBlurr: gram na najtrudniejszym i zaraz wbije platynę, trzeba patrzeć na głowę spideya i robić idealne uniki, dzięki nim ładuje Ci się pasek koncentracji ja mam taki perk że za jedną koncentracją masz dwóch zbiorów znokautowanych
Ale najgorsze są te #!$%@? z jetpackami, bo ciężko je trafić