Wpis z mikrobloga

@przepyszna_frytka: Mam zamiar startować w trójboju, nie spieszy mi się, ćwiczę sobie u siebie w garażu, i jak stwierdzę że wyniki mam ok (jak dla mnie czyli total gdzieś 800-900kg) to pojadę na jakieś zawody.

NIe narzucam sobie żadnych ograniczeń wagowych, od początku roku stałem właściwie na ~155kg, okazało się ostatnio że nie dojadałem xD Więc trochę pilnując kalorii waga wskoczyła mi na ~160kg. I na siłę nie staram się jej
@IntruderXXL: A redukcje jakieś planujesz kiedyś? Bo np teraz patrzę że Christophe Rebreyend waży 120kg~ a kiedyś to nawet 160+. Nie mam pojęcia czemu az tyle zbijał z wagi
Bo np teraz patrzę że Christophe Rebreyend waży 120kg~ a kiedyś to nawet 160+. Nie mam pojęcia czemu az tyle zbijał z wagi


@axaha: Może z koksu zszedł i spadło? Może problemy ze zdrowiem? Nie wiem. Na ostatnich zawodach ważył przecież 160kg+. A na początku współpracy z Sheiko kiedyś, sam Sheiko zalecił mu jak najszybszy wzrost wagi do 150kg+
@axaha: No podał wagę ale co z tego? Na zawodach z nią nie wystartował, rekordów swoich nie pobił. Schudł z tego czy innego powodu, ale powodem na pewno nie była chęć poprawy wyników, wygląda jak patyczak.

No bo nawet Ed Coan'a swego czasu złapali więc nie ma chyba opcji żeby któryś z nich był na ostrej bombie narażając się na bana od federacji


Musisz zrozumieć że testy to jest bullshit jest
I pamiętaj że branie koksu nie jest przeciwko zasadom, przeciwko zasadom jest jedynie branie i wpadka na teście ( ͡ ͜ʖ ͡)


@IntruderXXL: To jest filozofia Louie'go Simmonsa z którą nie potrafię się zgodzić w pełni :P

Startując w testowanych federacjach zgadzasz się rywalizować z założeniem że nikt nie będzie na niedozwolonym dopingu. Jest nawet wybór czy chcesz startować w testowanej lub nietestowanej federacji, i w
Startując w testowanych federacjach zgadzasz się rywalizować z założeniem że nikt nie będzie na niedozwolonym dopingu. Jest nawet wybór czy chcesz startować w testowanej lub nietestowanej federacji, i w tej drugiej nikt nie będzie Ci miał za złe że bierzesz koks, no a startując w tej pierwszej na koksie po prostu oszukujesz innych zawodników, samą federację oraz oglądających moim zdaniem.

Jeżeli ktoś jest na sterydach to niech po prostu idzie do federacji
Sam jesteś naturalem i dobrze wiesz jaki progres można osiągnąć :P


@axaha: Jasne, ale tak się składa że jestem wyjątkiem od reguły, niektórzy tego nie chcą przyjąć do wiadomości ale tak jest naprawdę. I nie mówię tutaj o genetyce ale o moim podejściu do tematu, do dźwigania, tego co mnie motywuje, po co to robię i jakie mam plany poza dźwiganiem, drugiej osoby z podobnym podejściem jak ja nie spotkałem w
@IntruderXXL: jak bedziesz wchodzil na koks lub bedziesz juz w trojboju to wolaj xd chce wiedziec jak to jest - jaka roznica miedzy koksem a niekoksem

Co do redukowania - czy w przypadku kategorii 120+, to czy redukcja ma jakikolwiek sens? Np wazyc 20kg mniej od innego zawodnika, ale miec taka sama mase miesniowa?
Co do redukowania - czy w przypadku kategorii 120+, to czy redukcja ma jakikolwiek sens? Np wazyc 20kg mniej od innego zawodnika, ale miec taka sama mase miesniowa?


@przepyszna_frytka: Widzę tylko sens wtedy gdy zależy ci na uzyskaniu jak największego wyniku WILKS. Ogólnie w long termie nie warto. Jeżeli przy takim wzroście zależy Ci na jak najwyższych wynikach, to powinieneś wejść w tryb PERMABULK, i cały czas zwiększać masę ciała, oczywiście