Wpis z mikrobloga

Dla tych co twierdzą, że wszystko jest OK, bo Sapkowski jest konsultantem i pilnuje by wszystko stało w zgodzie z jego wizją:
https://technologynews.site/2018/01/16/sapkowski-says-he-is-not-involved-in-the-work-on-the-netflix-the-witcher/

“I do not take part in the work on the series. Books are books, games are games, and film adaptations are film adaptations.” That’s all I can say at the moment. I have signed a contract under which I am punished if I say something more. ”

#wiedzmin #netflix #bekazlewactwa #sapkowskinadzis

Zawołam @vind bo m.in. on tak twierdzi.
Bethesda_sucks - Dla tych co twierdzą, że wszystko jest OK, bo Sapkowski jest konsult...

źródło: comment_HQjSWNe6kGBxbNBXdq7tz8cDf3loyexf.jpg

Pobierz
  • 28
@Bethesda_sucks: Nie chcę mi się czytać twoich wypłuczyn
Sapkowski spotkał się z Lauren, mówił o tym że czytał scenariusz co stwierdził na Comic Conie udzielił swojego poparcia pani Lauren.
Osobiście jej także powiedział że kontynet jest zróżnicowany pod względem koloru skóry,płci czy kultury
więc #!$%@? zamliczcie wielcy znawcy wiedźmina którzy jedynie grali w grę i się prują jak to wiedźmin będzie zniszczony przez AMERYKANÓW I POPRAWNOSC POLITYCZNA
więc #!$%@? zamliczcie wielcy znawcy wiedźmina którzy jedynie grali w grę


@Gluchy9: Nie wiesz o czym piszesz, większość komentujących w przeciwieństwie do ciebie bardzo dobrze zna książki: https://www.wykop.pl/wpis/24416195/przeczytalem-wiedzmina-bez-sezonu-burz-i-jestem-mo/

Dlatego, że fani doskonale znają książki oburza ich próba wrzucania czarnych czy Azjatów.
Wyciagasz wypowiedzi z początku prac kiedy faktycznie mogli sie z nim nie kontaktować.


@Gluchy9: Bardzo trudno rozmawia się z takim idiotą jak ty, ale jeszcze raz: jakiego początku prac? No i jak mogli się z nim nie kontaktować skoro nabyli prawa do produkcji serialu?

No i najważniejsze - oczywiście nie potrafisz podać cytatu, w którym Sapkowski potwierdza swój udział w produkcji, jedyne co potrafisz to wstawianie zdjęcia ze wspólnej kolacji
@Bethesda_sucks: Na Comic Conie, potwierdził że jest konsultantem i ze widział scenariusz do pilota (bo wtedy chyba tylko on był napisany)
Tak, na początku mogli się z nim nie kontaktować bo był początek prac zbieranie zespołu i pisanie scenariusza. Sapkowski jest konsultantem czyli kimś kto będzie służył radą i proponował poprawki albo mówił producentce co mu się nie podoba.
Polski fandom fantasy to dno, tak świetna książka która opisuje fakt, że
Dlatego, że fani doskonale znają książki oburza ich próba wrzucania czarnych czy Azjatów.


@Bethesda_sucks: ano. Ja zupełnie nie podzielam Twojej opinii o polskim serialu, dla mnie jest nieoglądalny m.in. przez stanowczo za duże odejście od oryginału w imię nie-wiadomo-czego, w tym właśnie przy wyborze aktorów. To są dobrzy aktorzy, prawda, ale zupełnie nie wyglądający jak postacie, które mają odgrywać, a których wygląd ma znaczenie fabularne — i tutaj na pierwszym miejscu
@LibertyPrime: To jest oczywiste dla każdej myślącej osoby, a ta kolacja zaczyna mnie coraz bardziej śmieszyć. Bardzo ciekawe zresztą, że nastąpiła ona wkrótce po tym jak Sapkowski ujawnił, że nie bierze udziału w tym projekcie. Swoją drogą, Sapkowski jak na ekonomistę z wykształcenia bardzo tanio się ceni, wystarczy spojrzeć jak zachował się George Martin dla porównania.

Inna śmieszna rzecz to news, że Bagiński jednak nie wyreżyseruje żadnego odcinka: https://kultura.onet.pl/wiadomosci/wiedzmin-tomasz-baginski-nie-wyrezyseruje-zadnego-odcinka-serialu-serwisu-netflix/kkbyd2t

Zdecydowaliśmy z