Wpis z mikrobloga

Mac Miller nie żyje. Liczba słuchaczy zwiększa się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rap
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adammus95: old school jest dla mentalnych dziadów którzy nie nadążają za rozwojem i hejcą wszystko co nowe (i nie chodzi tu tylko o muzykę).
  • Odpowiedz
@wpoz "Rozwojem" myślałem że to po prostu dwa różne style XDDD Nie ma czegoś takiego jak rozwój w muzyce typie, porównaj sobie Liquid Swords do albumu jakiegokolwiek nowego artysty i powiedz że to nie inny styl
  • Odpowiedz
@wpoz No właśnie to nie rozwój tylko inny styl... Rozwój to np homo erectus do homo sapiens, że coś staje się lepsze etc. a kwestia preferencji to co innego.
  • Odpowiedz
Rozwój to np homo erectus do homo sapiens, że coś staje się lepsze etc.


@archol039: Łapiesz za słowa, a myślę że rozumiesz co chciałem przekazać. Ale zgodnie z definicją nie użyłem słowa źle, rozwój wcale nie musi prowadzić do czegoś lepszego (pierwsza definicja).

1) wszelki długotrwały proces kierunkowych zmian, w którym można wyróżnić prawidłowo po sobie następujące etapy przemian (fazy rozwojowe) danego obiektu (układu), wykazujące stwierdzalne różnicowanie się tego obiektu pod określonym względem;**

2) proces kierunkowych przemian, w którego toku obiekty (układy) danego rodzaju przechodzą od form lub stanów prostszych, niższych, mniej doskonałych do form lub stanów bardziej złożonych, wyższych, doskonalszych pod określonym względem; tak rozumiane pojęcie rozwój jest ściśle związane z pojęciem postęp, zwłaszcza w mowie potocznej i w starszej
  • Odpowiedz
@wpoz: No dobra, mogę przyznać rację, mogę się odnieść do innego punktu
Skoro to "rozwój", to źle że są ludzie którzy tego nie lubią? Jak ktoś woli nowojorskie brzmienie z lat 90 albo stary dirty south?
Przecież jest miliard raperów z tamtego okresu których nie porównasz do dzisiejszych, bo to absolutnie inny jak to już powiedziałem styl, więc nie wiem czy jest w tym coś złego.
  • Odpowiedz
Skoro to "rozwój", to źle że są ludzie którzy tego nie lubią? Jak ktoś woli nowojorskie brzmienie z lat 90 albo stary dirty south?


@archol039: Ja tylko przerobiłem argument "newschool jest dla gimby" w drugą stronę. Zwalczanie generalizacji generalizacją. Niech każdy słucha/nie lubi czego chce.
  • Odpowiedz