Wpis z mikrobloga

Witam mirków spod tagu #blackberry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio sprawiłem sobie jeżynkę model Passport.

Telefon jest ogólnie super, ale nie wiem jak rozwiązać jeden problem: podczas odtwarzania muzyki, kiedy podłączę słuchawki, telefon nadal odtwarza dźwięk przez głośnik (bądź przez głośniczek do rozmów: wybieram opcje - Aplikacja Muzyka > [...] > Dźwięk > Głośnik / Urządzenie).

Telefon rozpoznaje słuchawki - mogę korzystać podczas rozmów, jak również spokojnie działają jako antena FM. W opcjach dźwięku w aplikacji Muzyka również są widoczne, jednak wybranie ich sprawia, że dźwięk leci przez głośniczek.

W Muzyka > [...] > Dźwięk mam do wyboru dwa zestawy słuchawkowe: słuchawki dołączone do telefonu oznaczone piktogramem słuchawek z mikrofonem oraz głośnik BT sparowany z urządzeniem oznaczony piktogramem jak w załączonym obrazku.

Jak widać piktogram ten wyświetla się również w belce górnej urządzenia. Usunąłem głośnik ze sparowanych urządzeń, ale ikona nadal się wyświetla.

Czy ktoś z Was miał może podobny problem? Z góry dziękuję za wszystkie rady :)
trololo88 - Witam mirków spod tagu #blackberry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio sprawiłem sobi...

źródło: comment_HfXDFI1xCq30uj1vC7mE2upPjHbPyCon.jpg

Pobierz
  • 3
@trololo88: dzieje się tak na każdych słuchawkach jakie podłączysz, czy tylko na konkretnym modelu? Czy jak podłączysz słuchawki przed włączeniem odtwarzania muzyki to idzie przez słuchawki, czy nadal przez głośnik z telefonu?
@xvovx: dzieje się tak na różnych słuchawkach. Niezależnie od tego czy podłączam słuchawki w czasie odtwarzania czy były podłączone wcześniej, dźwięk i tak jest odtwarzany przez głośnik.