Wpis z mikrobloga

@zjadlbym_kebaba: łech, czy ja wiem, przypadki gnębienia gejów wszędzie się zdarzają, statystycznie oczywiście polska wypadnie gorzej niż NL czy Skandynawia, ale i tak na tle Europy wypadamy raczej korzystnie, nie mówiąc już o całym świecie. Znajoma Rosjanka mówiła mi o swoim koledze geju, który wyjechał na studia do Wawy i zrobił tam coming out i powiedział że był szczęśliwy, że wszyscy to fajnie przyjęli i tolerancja

A patusy są wszędzie,
  • Odpowiedz
podstawowych praw dla LGBT. Ale chcemy wszystkim coś narzucać, nie? Ustawiać całą resztę? Żeby nie szykanowała osób LGBT? Nie do pomyślenia!


@zjadlbym_kebaba: chcecie ustawić tak by inni akceptowali waszą inność jako coś normalnego co normalne nie jest, jesteście mniejszą grupą niż onaniści a oni jakoś nie krzyczą. Chcecie małżeństw wymyślonych z myślą o parach hetero. To nie jest chęć posiadania praw tylko krzyk o brak przywilejów. Nikt nie ma prawa
  • Odpowiedz
@evilbadday:
Po pierwsze, sam nie jestem homoseksualistą.
Po drugie, nie chcemy dla nich przywilejów, tylko podstawowych praw, które w innych krajach są
Po trzecie, onaniści nie krzyczą, bo nie jesteśmy jednym z najbardziej onanofobicznych krajów w Europie
Po czwarte, homoseksualizm jest normalny i nie jest chorobą
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba: po 1 ok po 2 chcecie przywileje które już wywalczyli inni w bardziej "postępowo rozkładających się krajach" po 3 nie krzyczeliby nawet jakbyśmy byli takim onanofobicznym bo sprzeciw bierze się głównie jako akt protestu, jeśli po cichu byście się upominali to może by to tak ludziom nie wadziło. Po 4 homoseksualizm nie jest normalny, ale nie jest chorobą, chodziło mi o inne znaczenie słowa. Krzywa gaussa dobrze pokazuje co
  • Odpowiedz