Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie wkurzają różowe które nagrywają
filmy typu BAK TU SKUL 2K18? Kurcze paczysz a tam jakieś rysowanie w zeszycie piorniczki w koty
Zeszyty zaklejone brokatem tematy podkreślane podkreślaczami i wgl. A jak to wygląda w rzeczywistości
1. Odkąd pamiętam takie zawsze spowalnialy klasę jesteś już w #!$%@? pisaniu jakichs notatek a one-
,, psze pani wolniej''
"a gdzie jesteście?"
,, dopiero zakreslam temat na różowo' '()
2.Zawsze ale to zawsze mają porządek w piórnik ale nie taki zwykły porządek bo to spoko ale piórnik zawalony jakimiś flamastrami którymi i tak było zakazane rysować w zeszytach różne kredki #!$%@? kolor sinokoperkowy róż i #!$%@? pakowanie piórnika przez pół przerwy
3.plecaki wiecie takie najbardziej na topie i wgl nie wiem dzisiaj się chyba nosi jakieś supremy czy vansy ale też to było. Wgl zastanawiało mnie zawsze to że nie mogłem upchnac książek i zeszytów do wielkiego plecaka a ta,, elita'' do malutkich plecaków zawsze była przygotowana i to z zeszytami z twarda okładka.
4.W każdym przypadku uczniowie którzy pisali tak pięknie i rysowali w zeszytach piękne kwiatki i #!$%@? żaby byli najbardziej tępi w nauce
5.Chyba symbolem takich nastolatek jest Srajfon z japkiem i na głównym do #!$%@? soczial medi
6. Kolejne to trzymanie się w grupie posiadaczy iphonow i plecaków vans

NAPRAWDĘ SĄ I NORMALNE DZIEWCZYNY I SZANUJĘ ORAZ LUBIE JE
No ale co ja tam mam do powiedzenia w końcu skończyłem na portalu że śmiesznym obrazkami... Eh

Pamiętajcie do szkółki idziemy 3 wrzesnia
TAGI:
#szkola #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #zalesie trochę #bojowkaandroid #iphone #atencyjnyrozowypasek #podstawowka #gimbaza #liceum troszkę #pasta
  • 3