Wpis z mikrobloga

@BooB: ja pamiętam czasy jak zapominałem zrobić np 20, czy 30 stron ćwiczeń z historii bo sprawdzała w gimbazie co pół roku. I jak je wypełniałem dosłownie szlaczkami, i stekami wymyślonych słów aby tylko zapełnić ćwiczenia xD. Nauczycielka lubiła mnie i wiedziała że pisze brzydko i niewyraźnie i co najlepsze ogląda te ćwiczenia i na koniec mówi: Maniek 5 ale przyłóż się do tego pisma, bo piszesz jak kura pazurem xDDD
  • 59
Jak patrzę na tego mema to widzę to tak:
- chłopak z lewej Michał: bardzo inteligentny, wywodzący się z dobrej rodziny, jednak strasznie leniwy, obraca się w kiepskim towarzystwie Sebastiana;
- chłopak w środku - Sebastian: typowy dres sebix, dość tępy i agresywny, od przedszkola kumpel z Michałem, bardzo dobrze gra w nogę, za to wszyscy go lubią, kiepsko czyta,
- chłopak z prawej, Andrzej: niski, trochę śmieszek, nikt go nie ruszy
  • 35
@Ream się mi przypomniała moja historyjka z gimbazy.
Ogólnie zawsze byłem bardzo dobry z matematyki, jeździłem na te konkursy kangur i zawsze coś tam osiągałem. Raz #!$%@? mi poszła klasówka z matmy i dostałem 3, a mój nauczyciel był trochę z tego powodu oburzony i kazał mi zostać po lekcji na poprawę ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja trochę przerażony on pokazuje mi moją pracę, wskazuje na trójkąt i
@BooB: kiedyś w gimbazie babka z polaka wyznaczyła mnie do przeczytania jakiegoś zadania domowego związanego z opowiadaniem czy coś takiego. Patrzę się na nią jak na debila, otwieram zeszyt z nadzieją, że może mam xD Oczywiście nic pod napisem "w domu".
Mówię nie dam się tak łatwo i zaczynam wymyślać z głowy, robiąc przerwy i wymyślając dalszą historie. Babka się nie pokapowała bo miałem złe pismo, że ona nie mogła nie
@maaniek19: z czasów jak jeszcze byłem nauczycielem to poteierzam xD Nie chciało mi się czytać 20 sprawdzianów. Dlatego jak przystało na człowieka #!$%@? wolałem brać do odpowiedzi. Duże sprawdziany robiłem 2 razy w półroczu a zadania domowe jak najmniejsze zadawałem. Zadania się daje do domu tylko i wyłącznie bo taki jest prikaz z góry. Dobrze że już nie jestem nauczycielem xD