Wpis z mikrobloga

Właśnie jestem sobie w publicznej #przychodnia #nfz coby badania #krew i #mocz zrobić. I normalnie śmiech na poczekalni. Pielęgniarkosekretarka ok. 60 l. żartuje sobie co chwilę, stara ruda zostawiła dziadzia na chwilę i polatała po aptekach, szatniach, Bóg wie gdzie i zgubiła numerek. "Ja go pani wydziergam bo nie znajdę no" XDDD
Potem ta sekretarka: "No tak pacjenci trzymajo, że krew się leje po podłodze" i po kolei nad 3 kleksami z krwi przychyla się i psiuka czymśtam sterylnym z prędk. 5 min/kleks (bo spryskiwacz poziomo trzymała i płyn nie leciał). Potem weszła zakonnica, dziunia i mały gruby Janusz. Grupa śmierci. Ach, #polska #truestory

pic rel: kleksy okryte serwetęcjami
s.....8 - Właśnie jestem sobie w publicznej #przychodnia #nfz coby badania #krew i #m...

źródło: comment_nBk2RQYmErUSjOXCJ91nc4wrJxmEAtr3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiatowid98: a wejdź jakiemuś dziadkowi emerytowi w kolejkę, bo się do roboty spieszysz, to by Cie udusił, porażka w tych kolejkach ... dziadek nie ma czasu bo mu się spieszy na cmentarz świeczkę zapalić
  • Odpowiedz
@swiatowid98 mnie kiedyś dziadki uraczyly opowieścią jak to który ma źle i nagle uruchamia sie taki najstarszy z nich i zaczyna drzec jape jak to mu kamienie nerkowe przez fujare wylazily i ze ból straszny a najgorsze było według tego pana ze małżonka go z-----a za krew na podlodze w całej łazience ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@michal_85 no wiesz, obowiązuje prawo kolejki. Nie ma rady jak tylko przyjść o 6 czy innej 5.30 coby być jak najszybciej. Starsze osoby też mają co robić, a to nietrzymanie moczu, a to leki wziąć, małżonkiem się zająć, zakupy zrobić (PRL-owska mentalność, że jak najszybciej zrobić z rana).
  • Odpowiedz