Wpis z mikrobloga

Mireczki, przedstawiam wam pismo, które rok temu mój Tata wysyłał do sądu <3 oczywiście ja pisałam ale bolało mnie pisanie, bo kazał mi pisać dokładnie jak mówi. Ofc forma humorystyczna ale on to naprawdę wysłał to w odpowiedzi na pismo sądu, żeby się s precyzował do czegoś tam xD Znajdując to pismo naszła mnie refleksja: był to Janusz z piekła rodem(jak wyjechałam na studia to pierwsze pytanie było czy mam blisko Biedronkę XD), którego tak nie lubiłam, wiecznie się z nim kłóciłam - pomimo, że był motzno inteligentny. W dzieciństwie córeczka Tatusia później mogłabym go zabić xD aczkolwiek juz na poczatku tego roku zaczął akceptować, że robię się względnie "dorosła" a w kwietniu mu się zmarło. Teraz to chodzę jak struta od kwietnia xD
Puenta?
Kłóćcie się z rodzicami ale nie duście niczego w sobie. Też nie bójcie się okazywac tych dobrych uczuć, nawet jak ma być poprzedzone słowami "#!$%@?, jak ja Cię nienawidzę" ))¯_(ツ)_/¯

#heheszki #refleksja #polakicebulaki #rodzice
Pobierz Ayamee - Mireczki, przedstawiam wam pismo, które rok temu mój Tata wysyłał do sądu <3...
źródło: comment_qjJQTIBwcdgv2RqF0enifraw0Yomls9V.jpg
  • 4