Wpis z mikrobloga

#hackintosh czy Wy też macie problemy z połączeniem komputera z głośnikiem JBL? Mam starego laptopa "po bracie" z windowsem wartego pewnie z 400zł i tam łączy się wszystko zawsze w mig i nie ma problemów, a na hackintoshu którego wartość jest kilkanaście razy wyższa często nie mogę się połączyć i tracę na to czas próbując, albo mi się rozłączy w momencie, gdy jakiś program przymuli. JAK MNIE To #!$%@? (°°
  • 5
  • Odpowiedz
@xbonio: kupiłem jeden z wymienionych jako polecane na Hackintosh Polska. Moim zdaniem działa to tak, że jak komputer na jakiś czas przestanie wysyłać do głośnika sygnał, to traci z nim połączenie. Ale w takim razie dlaczego przestaje wysyłać (°°

Jak nie ma żadnych dźwięków z komputera (np. muzyki, lub czegokolwiek innego), to też po kilku minutach traci i trzeba podłączyć od
  • Odpowiedz
i jeszcze się pożalę, że mam oryginalną klawiaturę apple i magic mause, zostały mi po iMacu, który się spalił - myszka pomimo ustawienia na najszybszą prędkość moim zdaniem baaardzo wolno chodzi. Mam na myśli to, że chciałbym aby przesunięcie jej po całym monitorze wymagało tak z o połowę mniejszej drogi po biurku...
  • Odpowiedz
@wyjde_z_piwnicy: a mysz też działa na tym samym adapterze, nie? Jesteś pewien, że ten bt jest wspierany akurat w tej wersji systemu, którą masz? Instalowałeś jakieś dodatkowe kexty od producenta czy lecisz na tym co było?
Te problemy z zawieszaniem połączenia przy braku dźwięku przez jakiś czas brzmią trochę jak agresywna polityka oszczędzania energii.
  • Odpowiedz
@xbonio: Tak, jeden adapter łączy mi się z myszą, klawiaturą i głośnikiem. Wiesz co, ja się na hackach nie znam, kupiłem hardware i postawił mi to wszystko ten chłopak z Gliwic z grupy. Z takich minusów jeszcze, to jak jest odłączony od zasilania, to po włączeniu za pierwszym razem przerywa się uruchamianie w trakcie ładowania "paseczka" i dopiero za drugim razem wstaje do końca, ale jak nie odłączę zasilania, tylko wyłączę
wyjdezpiwnicy - @xbonio: Tak, jeden adapter łączy mi się z myszą, klawiaturą i głośni...

źródło: comment_8QFPnLsrjadeZvBOlCc2SCliC6pZB4Kt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz