Wpis z mikrobloga

No siema, ładne z was dzbany( ͡° ͜ʖ ͡°) przez 3-4 lata oglądacie komodę i od początku nie widzicie źe gość leci do Japonii, Korei, wstaw dowolne państwo, zwiedza stacje paliw i testuje energetyki xd albo czy MacDonaldy takie same xd albo ta jego fastfoodowe dieta, no jak to mogło działać xd no i po paru latach łapiecie orientacje i ogłaszacie wielkie odkrycie, ze cos z nim nie tak :) słuchajcie od zawsze prawie go oglądam, zawsze z dystansem hehe :>, po prostu często fajne miejsca zwiedza, no i czasem pokaże przypadkiem cos ciekawego co mnie zainteresuje, taki dystansik tez wam polecam ale możecie tez „#!$%@? grubas gunwo sie zna #!$%@? głupi ja bym tego nie jadł to ” no szkoda życia chyba, elo
#mocnyvlog
  • 6
@corbin: wyjazdowe to raczej z przyjemnością oglądam, po prostu jestem ciekaw jak gdzieś nawet dworzec wyglada, od sam dużo zwiedzam i lubię podróżować, a no i oczywiście na raport z lokalnej żabki czekam jak te kfc i czy jakiejś tam kanapki w mcdonaldzie maja ( ͡° ͜ʖ ͡°) daily to jednak często pomijam bo nudne i powatarzalne
@Crim: ale wiesz, że dworzec to można w google Street View jak i wiele innych zobaczyć a żeby kanapki czy kfc to wystarczy z domu wyjść chyba, że mieszkasz w puszczy kampinoskiej, dzbanie.
@corbin: a ty nie zdasz matury bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo wychwycić ironi jak jestes starszy, bo spójrz o kfc celowo jej użyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)tylko potem nie płacz, że Ukrainiec ci prace zabrał albo komoda dzban w macdonaldzie gunwo je a ja tu suchary xd