Wpis z mikrobloga

Widzę, z ranka jakaś afera (albo jej zalążki).
Major stosuje utartą praktykę:
1) wku*wić się na Konona,
2) coś mu rozje*ać (ale wcale nie zepsuł, tylko włączyć i wyłączyć, poza tym nie widziałem, na pewno Major nigdy nie podniósł ręki na Konona),
3) nagrać, że nie jest się pasożytem ("zawsze pranie zrobię... sobie")
4) i że czeka już fanka z Irlandii, gotowa przyjąć J00ra pod dach.

xD

A wieczorem "pogodzenie boże" i tańce godowe.
#kononowicz
  • 21
@magister_magazynier
Moja hipoteza:
1. #!$%@?ł Krzysiowi kamerę (co najmniej ekranik)
2. Żeby poprawić sobie PR nagrał pranie
3. Gadanie o wyprowadzce - temat zastępczy
4. Narzekanie na film z poleceniem banowania (prawdopodobny powód zniszczenia kamery)
5. Nagrywa mnie łamie prawo - miało być oczernianie, ale brakło KB żeby przewidzieć, że Krzyś wszystkim powie o kamerce
@Docent_nauk: @Wiaderny85 @kolonko @twinspark Bo pewnie rzeczywistą przyczyną kłótni była właśnie zazdrość o Kononowe nagrywanie. Że Konon ma kamerę, własny kanał, że przyjeżdżają goście, że jest Niemiecki, który pomaga Krzysztofowi i niekiedy "reżyseruje" jego dzieła. Majorowi jedyne, co zostało, to jedną ręką trzymać kamerę, a drugą jeść setny raz to samo. Dupa pękła - musiała.

Bezpośrednią przyczyną były - być może - powtarzające się prośby Konona "skasuj mi kanał". "Wojtek, skasuj
@Docent_nauk Nawet zwierzęta jak coś odwalą, to później są dziwnie grzeczne. U jajora objawia się to vlogami "nie jestem pasożyt".

@kolonko Dzieci to osobny temat - jest obowiązek utrzymywania dopóki się uczy, inne przypadki to już sprawy dla sądu.
@piSSowiec39 Psy często próbują uciekać z uwięzi, nawet te najedzone. Widziałem przypadek psa, który zrobił podkop pod siatką żeby pobiegać. Gdyby Nero był chudy, to by to struś nagrał przy okazji chwalenia się praniem.
@kolonko Raczej dzieci mogą skarżyć za brak opieki, ale to są obowiązki rodzinne. Struś nie jest pod prawną opieką. Zameldowanie jest najwyżej dowodem na umowę ustną wynajmu mieszkania, którą zresztą złamał nie rąbiąc drzewka.