Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem w komentarzu do tego wpisu tego wpisu robię AMA z tego wspaniałego kołchozu. Przepraszam Panie Januszu, z firmy która jest liderem w swojej branży.

Pokrótce, w Comarchu “pracowałem” prawie 1.5 roku, byłem studentem śmieciem-śmieszkiem więc to mi zbytnio nie przeszkadzało, do momentu. Zaczynałem jako stażysta, kończyłem jako developer/L3 support. Poznałem tam kilku fajnych ludzi, a bardzo dużo ciuli. Co mi dała praca w Comarchu? Hajs, nudę, stagnację oraz umiejętność kombinowania.

Zapraszam na mikroblogowe #ama

#programowanie #informatyka #comarch
wizzlerr - Tak jak obiecałem w komentarzu do tego wpisu tego wpisu robię AMA z tego w...

źródło: comment_Nvi0Ia1VTRW5QtXdmx3HO69gJlrkNAdf.jpg

Pobierz
  • 194
@Czarzy: Do dzisiaj jestem pod wrażeniem, że to działało XD Z drugiej strony trzeba wziąć pod uwagę, że ilość małych bugów w projekcie wzorcowym była większa niż features+bugi z featura XD czy tam nawet niż z całego twojego projektu.

W końcu załata się wszystko mając SKOŃCZONĄ LICZBĘ STUDENTÓW (potwierdzam XD we wszystkich projektach załataliśmy wszystko, a zajęło to ponad rok)
@wizzlerr: comarch ma płaska strukturę. To ze w twoim zespole tak to wyglada to nie znaczy ze wszędzie tak jest. U mnie w zespole jest np inaczej. Tak samo mówisz jakieś bzdury o tym ze licencje za swoje się kupuje xD u mnie składają zamówienie na co chcą i dostają. Chcesz nowego kompa? Spoko. Może macbooka? Spoko. Licencja na oprogramowanie? Nie ma problemu. Składasz zamówienie i masz.

Albo ze ktoś czekał