Wpis z mikrobloga

@kolkohyt: yep F4R ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale Ty masz F4RT chyba? Szukałem, szukałem i powiem Ci, że albo same gruzy, albo wszystko daleko ode mnie i szkoda wierzyć przez telefon, że "wsiadać i jeździć" bo na miejscu okaże się, że gość Ci powie, że jemu "nie przeszkadzało" że to tak, czy inaczej chodzi... Moze jedyne, co w tym silniku mogę zrobić, to filtr powietrza K&N i
@Zielony34: nie to zwykły wolnyssak. Mam gdzieś wykresy w hamowni po modyfikacjach to mogę Ci podesłać. @Zgrywajac_twardziela: dzisiaj na trasie 130 km i prędkości do 130komp pokazał 7,5
We wtorek na trasie Wro-Poznan-Wro z butem w podłogę na autostradzie pokazało 9,5. Komputer zaniża. Pol@litta trzeba spokojnie doliczyć. Ale pali zadziwiająco mało jak na przeznaczenie takiego samochodu.
OC 1300 na mnie młody bez zniżek plus ojciec współwłaściciel.
@kolkohyt: PODSYŁAJ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz filmik, jak to idzie? Wiedziałem, że F4R to silniki niezajebywalne [oprócz KZFR i pasowego] ale że coś można aż tak wydłubać z wolnossaka, to się nie spodziewałem..

@Zgrywajac_twardziela: zmora, oraz zaleta - Koło Zmiennych Faz Rozrządu. Kosztuje ekstra 340zł przy wymianie, ale zapewnia lepsze rozłożenie momentu obrotowego na całej skali + niższe spalanie. Komp mi ostatnio pokazywał na trasie
@Zielony34:

mnie wyliczyło OC na Lagunę 490zł, ale ja mam pełne żniżki, bezszkodową historię i 30 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Właśnie się przyznałeś, że mieszkasz w Koluszkach ( )

@Zielony34:

zmora, oraz zaleta - Koło Zmiennych Faz Rozrządu. Kosztuje ekstra 340zł przy wymianie, ale zapewnia lepsze rozłożenie momentu obrotowego na całej skali + niższe spalanie. Komp mi ostatnio pokazywał na
Czemu zmora?


@Zgrywajac_twardziela: bo oprócz normalnych rzeczy przy rozrządzie, trzeba doliczyć + 340zł. Olej musisz zmieniać dyscyplinarnie na najwyższą półkę i jak się doszczętnie rozleci, może doprowadzić do zerwania rozrządu. Ale spokojnie, duuużo wcześniej daje objawy. W przypadku 2.0 klekocze jak Diesel na wolnych obrotach, w przypadku 1.6 na zimnym.
@Zielony34:

Pochodzę z Krosna, Miasta Szkła, Stolicy Podkarpacia i najpiękniejszego miasta w całej Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet Kraków podcienia zrobił sobie na wzór naszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to dobrze wyczułem, że jakaś mała mieścina ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

bo się psuje i terkocze, ale nie jest jakieś strasznie drogie, więc to tylko eksploatacja ( ͡
@Zielony34:

bo oprócz normalnych rzeczy przy rozrządzie, trzeba doliczyć + 340zł. Olej musisz zmieniać dyscyplinarnie na najwyższą półkę i jak się doszczętnie rozleci, może doprowadzić do zerwania rozrządu. Ale spokojnie, duuużo wcześniej daje objawy. W przypadku 2.0 klekocze jak Diesel na wolnych obrotach, w przypadku 1.6 na zimnym.

Eee to jak tylko przy zmianie rozrządu trzeba, to można przeżyć.