Wpis z mikrobloga

@rrdzony:

- Znajomo? Nie dla pracowników Comarch. Chłopak ma 24 lata i już na starcie domaga się etatu, bo chce wziąć kredyt mieszkaniowy.


Życie widziałem ze stron różnych i nie jestem dobrą osobą, żeby się wypowiadać z punktu widzenia jakiejś enklawy. Ja nie jestem enklawa. Mam dom na wsi pod Krakowem, normalnie żyję z sąsiadami, nawet czasem bańkę z nimi wypiję.

Mistrz z tego ziomka. Ja miałem pod górkę to niech
  • Odpowiedz
@rrdzony: Typowy wieśniak, który się dorobił. Niedawno miałem do czynienia z jednym typem, który według rankingu Forbesa jest jednym z 50 najbardziej wpływowych polskich prawników ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dawno takiego debila nie spotkałem, dodatkowo zachowywał się jakby był non stop nafukany. Przypuszczam, że raczej koks, nie feta ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@rrdzony:
#!$%@?, jest mi autentycznie wstyd za tego cebulaka xD. Taki wygląd naszych polskich postprlowskich 'elit' xD. Popłuczyny. Siarczystego charka pod nogi bym mu zafundował.
  • Odpowiedz
Całość mości Państwo, całość przeczytajcie: http://pokazywarka.pl/f649f1/

No niekoniecznie. Pan zwoła jutro Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - czyli pójdzie na kawę z żoną - i przegłosujecie, że najniższa pensja w Comarchu wynosi 3000 zł miesięcznie, a najwyższa 39 000 zł. Trzynastokrotna różnica. Tak jak chcą wprowadzić władze Szwajcarii. Zgoda?

- Nie zrobię tego. To jest niebezpieczne, szkodliwe, burzy porządek społeczny. Socjalistyczne pomysły doprowadzą ten kraj do ruiny. Pan jest szkodliwy.
  • Odpowiedz
W pracy korzystam z Comarcha, to jest taka patologia, najprostszych rozwiązań nie mogą zastosować.
A najlepsze jest to za każdą nawet najmniejszą poprawkę (nawet gdy błąd z ich winy) trzeba płacić niewyobrażalne sumy.
  • Odpowiedz
Niedawno miałem do czynienia z jednym typem, który według rankingu Forbesa jest jednym z 50 najbardziej wpływowych polskich prawników ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dawno takiego debila nie spotkałem, dodatkowo zachowywał się jakby był non stop nafukany. Przypuszczam, że raczej koks, nie feta ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@MZ23: Miałam ostatnio podobną sytuację, ale chłopakowi mimo wszystko do Forbesa było daleko. Chłopaczek 24 lata od
  • Odpowiedz
@rrdzony: Filipiak to jest właśnie jeden z tych „uciśnionych” przedsiębiorców, którym tak ciężko się wiedzie przez rozbuchany fiskalizm państwa. A potem tępe wykopki wierzą w tę bzdurę i wykopują propagandowe znaleziska. Największy #januszbiznesu obok typka od InPosta.
  • Odpowiedz