Wpis z mikrobloga

jak dla mnie to nie jest jakiś super pilkarz który moze sie pochwalic nieprzeciętna technika, szybkością, któremu trudno odebrać piłke jak np o wiele lepszemu Iniesta, tylko cwaniak który potrafi strzelic kiedy ktos mu idealnie poda pilke i jest sam na sam z bramkarzem
#mecz #lewandowski #pilkanozna #gownowpis #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
Iniesta to mój ulubiony piłkarz, ale szczerze mówiąc chyba każdy piłkarz podstawowej 11stki barcelony jest lepszy od lewego technicznie( ͡° ʖ̯ ͡°)Tak minus 3lata przynajmniej, bo teraz nie oglądam piłki, oprócz mundialu/euro i meczy reprezentacji
  • 14
@Xsupermario ja uważam że Lewy jest bardzo dobry technicznie, z tym że trzeba zaznać iż jest to technika użytkowa a nie wodotryski w stylu Neymara. Co do Iniesty to raczej oczywiste że był on lepszy technicznie xD ale przykładowo Suarez wg mnie to ten sam poziom. Ogólnie patrząc na typowe dziewiątki to niewielu jest zdecydowanie lepszych w tym aspekcie jak np. Aguero, reszta jest na podobnym poziomie, lub zdecydowanie niższym.
@loretti ok ile lat temu był ten mecz? Poza tym drybling to nie do końca to samo co technika, a ja wyraźnie napisałem w kontekście Lewego o technice użytkowej.

@Xsupermario ale Ty mówisz o technice czy o kiwaniu 10 typów? Bo jeśli to drugie to masz rację Lewy tego nie umie a Alvaro Recoba był najlepszym piłkarzem ever
@tehSpirit https://youtu.be/JsqG1anmw8k

Pierwszy wynik z YouTube pokazuje że Pan Alvaro wykonał kilka więcej dryblingów w swojej karierze. On był czarodziejem i co do tego nie ma wątpliwości, jednak w momencie gdy trzeba było grać w piłkę to zaczynał się problem. I tak miał szczęście że grał na przełomie wieków, gdyż w dzisiejszej piłce zapewne nie wyjechałby poza Amerykę Południową
@tehSpirit miał i umiejętności też miał, tylko jak popatrzysz na jego karierę z perspektywy czasu, odejmując wrażenia artystyczne, to widzisz zawodnika jakich wielu w Europie