Wpis z mikrobloga

Tak więc, Mirabelki i Mirki, założyłem sobie jutuby. Trochę znam temat, więc hejt mnie niezbyt ¯\_(ツ)_/¯

Ale jednak trochę ręce mi opadają, kiedy czytam niektóre komentarze. Pomijając jakieś groźby czy zwyczajny pojazd w stylu "co to za gówno masz na głowie", wystarczyło powiedzieć o masowym łamaniu praw osób o orientacji innej, niż hetero, w Korei Północnej i... bum!

Wysyp samców alfa, którzy czują się bardzo niekomfortowo w otoczeniu wszelkich słów zawierających lub podobnych do "homo". Stąd pewnie spadek sprzedaży pewnych serków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie tam, drobne wyznania, żeby sobie po polsku ponarzekać ()

#youtube #homoseksualizm #koreapolnocna #mojkrajtakipiekny
Versusofiszjal - Tak więc, Mirabelki i Mirki, założyłem sobie jutuby. Trochę znam tem...

źródło: comment_0yAnc3ZpgWjNu1AUFiRZdxL3DVyEdlBm.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Versus_ofiszjal: zanim zaczniesz nagrywać o Korei Północnej, to może poczytaj o tym kraju, a nie dajesz kolejną serię powtarzanych i zasłyszanych ciekawostek. Pojedź i się wypowiedz. Pozdro z KRLD
  • Odpowiedz
  • 0
@Truszek mega ciekawy komentarz, szczególne w kontekście "wycieczek" organizowanych przez KRLD i pilnowanych przez delegację koreańską. Faktycznie, na pewno pokażą wszystko, co tylko chcesz zobaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Versus_ofiszjal: to akurat wiem, bo właśnie wróciłem z szóstej takiej wycieczki, więc akurat znam realia. Zanim zaczniesz kręcić vlogaski o ciekawostkach o KRLD skopiowanych z neta, to przeczytaj choć jedną książkę na ten temat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Truszek nie neguję tego, co mówisz, wszystko oparłem na relacjach, wywiadach z uchodźcami i ogólnodostępnymi dokumentami.

Z drugiej strony, wycieczki wycieczkami, ale chcesz powiedzieć, że jeździłeś sobie swobodnie, bez żadnej kontroli, mogłeś wszędzie wejść i wszystko zobaczyć? Jeśli tak, to szczerze podziwiam, ale wszystko, co czytałem i słuchałem na temat KRLD mówi, że to praktycznie niemożliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Versus_ofiszjal: nie napisałem że swobodnie jeździłem. Znam realia KRLD i wiem co pokazują, a czego nie. Wiele ciekawostek co podałeś jest błędna np. o fryzurach w filmie i powtarzasz to co inni podali nie tworząc żadnej nowej treści.
  • Odpowiedz
  • 0
@Truszek opieram się na źródłach, które znalazłem i które sprawdziłem na tyle, na ile było to możliwe. Jeśli masz uwagi, to śmiało pisz, z chęcią za jakiś czas zaktualizuję materiał ()
  • Odpowiedz