Wpis z mikrobloga

Wiecie czego mi najbardziej brakuje po darkwarezie? Czystego prostego layoutu strony wchodzisz, na pierwszy lepszy warez to dostajesz, p----------o oczopląsu od oczojebnych kolorowych nicków, r---------h na pół strony awatarów i sygnatur jakiś g---o ikonek i w c--j jakichś upiększeń strony, dłużej niż 3 min na takiej stronie nie da się wytrzymać.
#darkwarez
a.....e - Wiecie czego mi najbardziej brakuje po darkwarezie? Czystego prostego layou...

źródło: comment_KV01Rv2PamSrVFoWRwYttXlvzsbe273r.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abce: DarkWarez to był od lat mój stały element paska zakładek. Ikonka ze złotym... W sumie co to było? Feniks, orzeł? W każdym razie ciągle w sąsiedztwie jutuba, wolphrama, wypoku, map, etc. Aż dziwnie będzie ją usuwać :(


@HighWind: u mnie nadal jest i czekam aż go włączą ( ͡° ʖ̯ ͡°) trzeba znowu zacząć korzystać z innego torrenta
KajakiemprzezTybet - > @abce: DarkWarez to był od lat mój stały element paska zakłade...

źródło: comment_WMaXTnPAnMjcC8tkGNOrW3qbyBTIeKYC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: torrenty już trochę zdychają niestety, chociaz to nadal najlepsza opcja pomijając płatny usenet.

PS masz może jakiegoś invite na polski tracker, bo ostatnio coś bida z napisami do nowszych produkcji z rarbg
  • Odpowiedz
Ja do filmów polecam alltube.tv, lepszego nie spotkałem. A macie jakieś dobre strony do książek albo audiobooków? Bo ja przeważnie korzystam z docer i pubx, ale to drugie właśnie padło.
  • Odpowiedz