Wpis z mikrobloga

Tak, w Lizbonie kradną, zamykajcie okna tam gdzie spicie bo mi się włamali do mieszkania w nocy jak spalem na pierwsze piętro :p tak na ulicy nie mialem przykrych doświadczeń bo pilnowałem wszystkich swoich rzeczy
  • Odpowiedz
@The_Siuks: dzięki, czytałem tez artykuł jakiś anglojęzyczny, tam było napisane, ze poza Lizbona kradną o wiele rzadziej, jedynie Lizbona to taki słaby punkt.

Tak czy siak, raczej wycieczkę do niej odpuszczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz