Wpis z mikrobloga

@KKKas: Cześć. Czytałem Twój wpis http://www.wykop.pl/artykul/4464019/uwaga-na-wypozyczalnie-samochodow-green-motion-poland/ i szczerze powiem że trochę się zdziwiłem, że coś takiego jest.
Dość dużo latam i bardzo mi się ten wpis przydał.
Do kupowania biletów lotniczych do tej pory używałem kredytówki z Citi banku, gdzie było bardzo fajne ubezpieczenie podróżne. Wypłacali 250 zł za każdą godzinę opóźnienia powyżej 4 godzin. Kilka razy z tego skorzystałem i było bez problemów.
Dopiero niedawo zauważyłem, że to ubezpieczenie w grudniu zlikwidowali.
Jako że wynalazłeś coś bardzo fajnego na samochody, to może znasz jakieś fajne (i sprawdzone) ubezpieczenie na opóźnione / odwołane loty?
  • 8
You are entitled to EU Regulation 261/2004 compensation in the amount on 250,- EUR.


Masz to domyslnie dzieki EU. Jak widac wyzej, dostalem taki zwrot.

Linie lotnicze zapewnily taxi, hotel (mariott), jakis bon na zakupy i lot powrotny dzien po. A pozniej jeszxze 250€ ;-)
@KKKas: Długo czekałeś na zwrot? Wiem że jest coś defaulowego + można dodatkowo ubezpieczenie wykupić. W Citibanku płaciłem za to w granicach 7-9 zł / miesiąc niezależnie od tego ile podróżowałem. Z tego co kojarzę to 2 razy dostałem 1250 zł i raz coś koło 2k ...
@KKKas: Wiem że WBK ma w kredytówce, ale powyżej bodajże 6h i max 800 zł. Napisałem do doradcy z WBK, mBanku i PZU. Dam znać jakbym coś fajnego znalazł :)
@KKKas: wystarczy wieczorem wracać. miałem 2 czy 3 razy coś takiego jak wracałem przez Kopenhagę i raz przez Warszawę. Z Warszawy dali autobus do Gdańska (całą noc w zawiei śnieżnej jechał), a w Kopenhadze zawsze hotel + pierwszy lot z rana. Przy wieczornym locie takie opóźnienie jest jak najbardziej możliwe :)