Wpis z mikrobloga

Mam switcha który się przegrzewa, odpalam jakąkolwiek grę i czarny ekran z błędem. Gdy potrzymam konsolę parę minut w zamrażarce to grę da się odpalić i pograć parę minut po czym znowu błąd. Konsola już rozbierana i zachowuje się tak samo z chłodzeniem założonym na procesor jak i bez, dlatego sądzę, że przegrzewa się jakaś inna część na płycie głównej, co może się jeszcze przegrzewać?
#switch
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Multigatawny Aż takiego dramatu nie ma, mam drugiego, a tego kupiłem go w cenie akcesoriów. Chciałbym go uruchomić, ale w ostateczności zostanie na części. Znając życie dzieciak rozwali niedługo tego sprawnego i ten wadliwy też się przyda. Wszystko poza płyta główną myślę że jest sprawne.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Multigatawny Też podejście oficjalnego serwisu jest słabe. Chciałem go podesłać na płatna ekspertyzę, to odpisali, że koszt przekroczy wartość nowej konsoli. Generalnie mają w nosie obsługę pogwarancyjną i warto to też mieć na uwadze przy zakupie konsoli.
  • Odpowiedz
@dolar to akurat dość częste, ja miałem podobnie z telefonem mojej siostry. Padł dotyk, po ekspertyzie wyszło że płyta główna do wymiany. Tylko wymiana tej płyty kosztowała więcej niż nowy telefon z Saturna xD
  • Odpowiedz
Rozmawiałem z serwisem i mówili, że może by się dało to zrobić, ale musi być dowód zakupu.


@dolar: moze sprobuj zagranica (Niemcy, UK) jezeli masz tam jakichs znajomych. Pytanie o dowod zakupu przy oddawaniu sprzetu na gwarancje to jest raczej polska specjalnosc
  • Odpowiedz