Wpis z mikrobloga

@wanghoi: Ostatni raz na kandydata PiS (nie licząc wyborów samorządowych, gdzie legitymacja partyjna nie ma tak dużego znaczenia i sytuacji, gdzie trzeba wybrać między dwoma kandydatami, jak np. II tura wyborów prezydenckich) głosowałem w 2011 roku. Więc nazywanie mnie "pisowcem" tylko dlatego, że nie jestem lewakiem to spora nadinterpretacja. Naprawdę - świat nie ogranicza się tylko do PO i PiS! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thorkill nabiera wody w usta


@wanghoi: Nie nabieram żadnej wody tylko nie widzę sensu dalszej dyskusji choćby o tym węglu, skoro widać że ty nie masz zielonego pojęcia o sprawie (co rozumiem, bo mało kto teraz węglem pali w domu). W każdym razie dla ciebie węgiel to jest jeden produkt, a prawda jest taka że rodzajów węgla kamiennego jest kilkanaście. No i ten sprowadzany masowo przed 2016 r. węgiel rosyjski nijak
Film będzie tylko nie z hollyłuda a brytyjski. Ale wątpię by to byla zasługa tego rządu - o dywizjonie 303, gra nawet bękart Boltona. A kwota wolna to nie przypadkiem 8 kafli? Tylko co z tego. Powinna wynosic równowartości 13 pensji minimalnych, a nie od czapy 8 tysięcy kto tyle zarabia w skali roku xD.
@Destylator_bigosu @wanghoi
@prawo kwota wolna 8 tysięcy jest dla osób mających 2 lewe ręce, reszta ma taka jaką była tj. 3,5k, dla osób zarabiających powyżej 100k rocznie kwota ta wynosi 0 zlotych