Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Na ciul być gejem czy lezbą i chodzić po mieście z tęcza, krzywda Wam się dzieje?

Nie widziałam by pary hetero robili tyle szumu wokół siebie.

Bądźcie jacy chcecie, co mnie to obchodzi...
Ulica nie jest od okazywania kogo kochasz. W domu róbta co chceta.

#gownowpis #poznan #lgbt #j--------e
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@liberalnysernik: a co ma piernik do wiatraka? Pisze chlopak o tym by publicznie nie obnosic sie ze swoimi milostkami, to przyjdzie lgbt i bedzie wypisywal swoja liste ktora nie ma nic wspolnego z wpisem, potem sie dziwicie ze kazdy ma was w dupie, jak grochem o sciane, tak wyglada rozmowa z wami
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: stwierdzenie jest prawdziwe, im bardziej lgbt sie obnosi i pokazuje publicznie to co powinni zachowac dla siebie, tym bardziej ludzie maja ich dosc, mnie to w ogole nie dziwi, moze kiedys to zrozumiecie i zaczniecie zyc normalnie, ale chyba musicie dorosnac, na razie zachowujecie sie bardzo niedojrzale.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek Zachowujemy się niedojrzale, bo chcemy być traktowani tak samo jak reszta społeczeństwa? Bo chcemy by dwie kochające się osoby nie były sobie w świetle prawa obce? Bo chcemy, aby żadna młoda osoba nie musiała doświadczyć wyrzucenia z domu i nienawiści ze strony własnej rodziny? Niedojrzałością byłoby ignorowanie tych problemów, tymczasem każda próba walki z nimi kończy się oskarżeniem o obnoszenie się i promocję dewiacji, o której społeczeństwo nie powinno słyszeć.
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: przeciez nie rozmawiamy o prawie tylko o publicznym zachowaniu i podejsciu ludzi do sprawy, dlaczego zawsze wyskakujecie z argumentami nie na temat? rodzina ma to do siebie ze dobrze wyglada na zdjeciu, nie domagajcie sie specjalnego traktowania, jest wiele rodzin gdzie dzieci sa wyrzucane z przeroznych powodow i wystepuje to znacznie czesciej niz wyrzucenie dziecka z powodu swojej orientacji. Wedlug Twojego rozumowania w tym samym czasie powinno byc 1000
  • Odpowiedz
@Mrbimbek

takie jednostki wyrozniaja sie na tle waszych marszow, w taki sposob tez zaczela kojarzyc sie teczowa flaga bardziej konserwatywnym polakom


Skoro jak sam piszesz są to wyłącznie jednostki, to czemu zwracasz się do całego ruchu LGBT, by przestał się obnosić i pokazywać publicznie?
  • Odpowiedz