Wpis z mikrobloga

#mecz #legia #pilkanozna

Drużyna gra w 10, wynik średnio korzystny, trudno zdarza się. Ale koncentracja na maksa, żeby tylko nie #!$%@?ć tego dwumeczu w przedbiegach, wycisnąć z tego meczu ile się da...
I kibice, zamiast wspierać drużynę, krzyczą: "zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska".
Dwie minuty później młody piłkarz nie wytrzymuje ciśnienia i robi idiotycznego karnego.

NIE ZASŁUGUJECIE na żadne sukcesy, legioniści.
Edit: Ani kibice żadnego innego polskiego klubu.
  • 12
@dziki_bulbazaur: Nie rozumiesz, że mecz dalej trwa? Że przy wyniki 1-1 jeszcze nic nie jest stracone? W takiej sytuacji właśnie potrzebne jest wsparcie KIBICÓW, a nie szydera i #!$%@? "zejdźcie z boiska". W takiej sytuacji można właśnie odróżnić kibica od wynikowca.
@bolo1 wspierać można, jak zespół coś gra, a jak #!$%@? i od początku meczu to przeciwnik jest lepszy, mimo że umiejętności są na korzyść gospodarzy, to mają prawo tak krzyczeć. Gdyby walczyli, to kibice by tak nie krzyczeli
@dziki_bulbazaur: A jak dla mnie, to nie umiesz czytać ze zrozumieniem i chodziło mi o sytuację przy stanie 1-1. Legia próbowała być skoncentrowana, poszła szydera z trybun, młodziak nie wytrzymał ciśnienia i zrobił karnego.
@kajdikajdi: A tu dałeś kolejny przykład #!$%@? polskich kibiców. Jak "walczyli"? Nałapali jeszcze więcej czerwonych kartek? Piłkarze Legii walczyli, o to żeby wycisnąć coś jeszcze z tego meczu przy stanie 1-1 i grze w 10. Żeby nie powtórzyć błędu z meczu ze Spartakiem i nie #!$%@?ć tego już u siebie. A kibice zamiast pomóc, to krzyczeli "zejdźcie z boiska".
@bolo1: przecież oni cały mecz grają piach. Chodzę na mecze (nie Legii) już długie lata i wiem co to znaczy irytacja graniem takiego gówna. Jak sobie nie radzi z presją grając z taką śmieszną drużyną to czemu wchodzi? W grze Legii nie widać zaangażowania, ambicji ani ładu.
@dziki_bulbazaur: A byłeś na domowych meczach Legii z Ajaxem, Trabzonsporem czy Realem Madryt? :D
A no tak, nie mogłeś być. Kiedy Legia wygrywała mecz za meczem, kibole generowali tylko kary, powodowali zamknięcia stadionu i ogromne straty klubu.
Jak drużynie nie idzie, w trudnym momencie zero wsparcia, tylko szydera.

Polskie trybuny to szambo i zasługują na taki właśnie mecz jak ten.
@dziki_bulbazaur: Dla twojej informacji to widziałem od #!$%@? meczów na żywo, ale to nie ma tu żadnego znaczenia. Polskie trybuny to szambo i nie zasługują na nic więcej, niż to, co właśnie oglądasz. Dlaczego - napisałem ci wyżej.