Wpis z mikrobloga

@Atreyu: A Ty myślisz, że na tym zachodzie to wszyscy jadą na 1070 i 1080? Nope. Średni segment to nadal najczęściej wybierana półka, bo po prostu ludzie nie są skłonni tyle płacić za sprzęt do grania i wcale im się nie dziwię. Wystarczy popatrzeć na statystyki sklepów itd. - najpopularniejsze są 1060, RX580 itp., a nie wyższe modele. Dopiero gdy masz zajoba na super monitory i wyższe rozdziałki to jest
  • Odpowiedz
@Yezdemir: zawsze średni segment jest najpopularniejszy

Kwestia że hedt kupuje tutaj dużo więcej osób, w tym często random normiki bo cena to nie big deal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: a jakieś nowe premiery przy ryzenach są planowane? bo gdzieś tam myślę o updatcie swojego starego kompa i na razie dylemat R2700 vs I7-8700. Przy montażu video ten drugi wypada troszkę lepij niż ryzeny. Nie śpieszy mi się więc pewnie z pół roku poczekam co się wydarzy...
  • Odpowiedz
@Khaine: Sam mam i7 ale kibicuję z całego serca AMD. Oby Intel się wywalił i rozbił ten głupi ryj za to co robił przez tyle lat z podstawkami i refreshami....
  • Odpowiedz
@zapijaczonydzony: no to chyba poczekam ;). U mnie hula przestarzały i5-750 i GF 1070 - gry działają dobrze, ale już jakieś cinema4d czy premiere pro i after effects lepiej działają na lapku i7-3630 gf 630m ;). Co za czasy że 10 letnie cpu jakoś daję radę jeszcze w grach ;)
  • Odpowiedz
@Khaine: ale gry... całe kilka klatek więcej przy niskich detalach,360p i wybranych tytułach. mam monitor 30Hz i nie zobaczę różnicy ale gamma cosinus beta i w 0,0001ms kogoś zobaczę na ekranie także intel krulem gier szach i mat xD
  • Odpowiedz