Wpis z mikrobloga

Niech mi jakiś matematyk pomoże, jeśli 0,7% to 213.44zł to 2,5% to 762,29zł?

Druga sprawa do @ING_Bank_Slaski jak konto wskazane do przelewu środków po zakończeniu umowy nie istnieje, bo miałem jakieś 2 konta oszczędnościowe otwarte, myślałem, że nie potrzebne więc je usunąłem, to założycie jakieś nowe po upływie umowy? Gdzie moje pinionżki będą? ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeszcze zmieńcie to definiowanie nowych środków, coś na wzór Millenium i będziecie mieli najlepszą ofertę na rynku, pomijając oprocentowanie, bo Millenium ma 2,7% i można je ciągnąć w nieskonczoność, ja od dwóch lat ciągnie jak jeszcze 2% było. No i to wypłacanie odsetek pod koniec promocji moim zdaniem jest lepsze niż co miesiąc, ale co kto lubi.

Szkoda tylko, że zabiera mi 5zł co miesiąc z konta direct cholera wie za co, nawet jak specjalnie przelewałem co miesiąc 2k, a w Millenium mam bez opłat na studenckim koncie.

#banki #bankowosc #oszczedzanie #matematyka #ing #millenium
  • 3
No i to wypłacanie odsetek pod koniec promocji moim zdaniem jest lepsze niż co miesiąc, ale co kto lubi.


@BlackDave: ale to nie jest, że co kto lubi, tylko co się bardziej opłaca. Dla banku bardziej korzystne jest wypłacanie na koniec promocji, dla klienta co miesiąc.
@BlackDave: Gdy trakcie trwania promocji zamknąłeś konto, na które mamy Ci przelać pieniądze – są dwie możliwości:
-zakładasz nowe konto oko i zgłaszasz nam, że mamy przeksięgować na nie pieniądze po zakończeniu promocji,
nie zakładasz konta oszczędnościowego – po promocji przelejemy je na specjalny rachunek. Wtedy zgłaszasz nam, na jakie Twoje konto mamy je przelać.
Możesz nam to zgłosić:
-telefonicznie,
-przez usługę Moje ING – zakładka Wiadomości,
-W dowolnym oddziale banku.