Wpis z mikrobloga

Właśnie się zastanawiam nad zakupem tej opaski. Jak to jest z trasą, czy jak zostawię telefon w domu to będę miał zapisana trasę, gdy się podłącze znowu z telefonem, czy nie? Wiesz coś o tym? Bieganie z telefonem jest średnio wygodne, a zależy mi na trasie i odległości.
@dziadek15
Opaska nie posiada gpsa, więc mapki mieć nie będziesz.

@tenportaltodno - chodziło mi bardziej czy można w tej opasce włączyć (bez telefonu) trybu biegania? Czy z automatu złapie mi, że nabijam kilometry w dużym tempie i wrzuci mi po powrocie "ostatnią aktywność" ?
@Qwapi:
Oj dobra dobra :D Ale tempa naprawde nie policzy? Kurcze ,szkoda. Chrzanić mapkę, ale fajnie jakby można było włączyć tryb aktywności z poziomu opaski :)
Może w mi band 4 będzie opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gr4barz ja kupiłem 2 w tym roku, byłem podjarany że...,po 1 dniu użytkowania zrzedła mi mina i uważam ten gadżet za slaby, jakieś pomiary snu i inne duperele w sumie nikomu nie potrzebne...używam tylko jak wychodzę, w formie zegarka i liczy mi tylko kroki. Codziennie go nosze, bateri to już z 50 dni nie ładowałem. Dla biegacza, nie uja nie polecam. Nawet jako pulsometr ta opaska sama nie może działać, tylko np
@tenportaltodno

No fakt, nie jest to opaska, która mogłaby być niezależna dla sportowca (któremu zależy na statystykach). Z telefonem i tak biegam bo słucham muzyki. I szczerze? Mi Band 3 jest taki jak się spodziewałem - jest w porządku. Cena jest adekwatna do możliwości, a jakoś wykonania opaski jest naprawdę bardzo przyjemna (a jest to pierwszy taki gadżet, który sobie kupiłem).

Używam go dopiero od dwóch dni z pomiarem tętna co 30