Wpis z mikrobloga

Kisne z wykopków, którzy mówią, że jak Ci źle w domu/nie chcesz robić tego co matka każe/nie chcesz jeść tego co robi itp. to idź do pracy i się wyprowadź.
Żadne dziecko się na świat nie pcha, obowiązkiem rodziców jest łożyć na nie. A rodzice powinni pamiętać, że dziecko to autorytarna jednostka, która ma prawo do własnego zdania.

#rodzice #rodzina #takaprawda
  • 16
łatwo się pisze takie rzeczy mając 14 lat xD


@enforcer: które? Te, "to sie wyprowadź"? No zapewne tak...

@hangover: trochę skonfliktowany jest twój post. Bo owszem, dziecko się na świat nie pchało i ogólnie wszystko z drugiego akapitu to prawda. Ale jak coś w domu nie pasuje to naprawdę niewiele można poradzić na to i najszybszą, najbardziej realną opcją jest po prostu się wynieść.
@Yrrrr Nie, ale jak sama nazwa wskazuje jest to mikroBLOG. Poza tym kto nie miał konfliktu z rodzicami niech pierwszy rzuci kamieniem, chodzi o stosunek wykopowiczów do tego, dla których dziecko jest własnością rodzica.
@Yrrrr No mi jeden wykopek pod wpisem tak napisał mimo, że dawno jestem pełnoletnia i generalnie jak widuje się z rodzicami raz w miesiącu i gadam telefonicznie to mam dobre relacje, ale widząc się dluzej są konflikty. Zresztą masę takich przypadków widzialam.

Twoje ograniczone myślenie też jest już nieuleczalne :)