Wpis z mikrobloga

Gamonie wykopowe ile mozna czytac o łukim w bidulu. to kolejna sciema grubasa na ktora polecieliscie bo jestescie jednokomorkowcami. wiem ze nie mozna przez to od was zbyt wiele wymagac ale to jest az zenujace. nie stoje pod chata magicala ale lukiego kilka razy w tyg widze jak wychodzi z klatki grubasa - czemu ameby? bo tam mieszka. dzieciak nie idzie do bidula jak matka nie spelnia swojej roli jesli ten ma pelnoletnie rodzenstwo. wiem ze wiekszosc z was to albo max lat 15 albo ameby umyslowe ale ciezko sie to juz czyta bo macie dowody na to non stop ze gosc nie jest w bidulu.

Tak samo jak

- nie wyeksmituja gochy z u2. kolejna sciema. dopoki mlody nie ma 18 lat to nie ma mowy o eksmisji
- nie przenosza ich nigdzie a ta sciema z pismem z sadu ze im dadza inne mieszkanie to tylko moga lyknac idioci ktorzy kompletnie nie maja pojecia o zyciu. Z MIESZKANIA SOCJALNEGO NIE MA PRZENOSIN DO INNEGO SOCJALA. Co to #!$%@? hotel gamonie? xD nPoza tym na socjale czeka sie latami. W toruniu jeszcze rok temu dostawales termin na 2022.
- tak samo zbieranie kasy na u2. Nie da sie wykupic socjala i "uratować domu teraz dom teraz rodzina".

Łuki osiągnie 18lat i wtedy gocha jest eksmitowana na ryj od razu. Tu nawet nie bedzie kwestia kilku miesiecy tylko paru tygodni. Na bruk prosto na ryj. Tak działa eksmisja alkoholików bez nieletnich dzieci tymbardziej z socjali. Kwestia jest jedna - czy jaca tez ten socjal ma z nią czy nie bo on ma rente i wtedy eksmisja juz nie jest taka od ręki. ale z tego co mi sie kojarzy garbaty sie tam przypałętał więc socjal jest tylko na nią.

Zamiast siedziec na tym wykopie przeczytajcie barany coś innego, książkę, ustawę skoro tacy biegli jestescie. Karwa dramat xdddd
#danielmagical
  • 24
@majzter: jak doszedlem do takich wniosków? po prostu znam sie na tym i nie powielam na prawo i lewo głupot. nawet mi was nie żal xd ale dalej mówcie, że łuki w bidulu. Moze poprostu łuki jest na 2 dni w tygodniu w bidulu albo tylko w ciągu dnia a na noc wraca do domu grubasa. beka z wykopowiczów
@marecki-em: Może lepiej poczytać trochę prawo w Polsce, a nie pisać jakieś dyrdymały? Eksmisja na bruk? Wystarczy fakt, że GoHa jest bezrobotna i ma prawo do lokalu socjalnego i jedyna eksmisja odbędzie się z lokalu socjalnego, do lokalu socjalnego o jeszcze niższym standardzie i oczywiście, że jest coś takiego jak przenosiny z jednego lokalu socjalnego do drugiego, a takie patusy traktują to jak darmowe hotele. Oczywiście, że tucznik nie będzie spłacał
@marecki-em: Zawsze z prawem do lokalu socjalnego

W stosunku do następujących osób sąd nie może orzec o braku prawa do lokalu socjalnego:

- kobiety w ciąży,

- małoletniego, niepełnosprawnego, ubezwłasnowolnionego oraz osoby, która nad nimi sprawuje opiekę i wspólnie z nimi mieszka,

- obłożnie chorego,

- emeryta i rencisty, którzy spełniają kryteria do otrzymania świadczenia z pomocy społecznej,

- osoby mającej status bezrobotnego,

- osoby, która spełnia przesłanki określone przez radę
@marecki-em: Nie masz zielonego pojęcia jak mocno w Polsce chroniony jest lokator. Poczytaj sobie ustawę o ochronie praw lokatorów i jak ciężko walczyć z tą patologią. Zadłużają jedne mieszkanie socjalne (choć czynsze są śmieszne), dostają eksmisję i przydział do następnego gorszego lokalu, który również zadłużą i żaden Sąd nie może z tym niczego zrobić. Z dzikim lokatorem jest pierdoolenia się na 1-1.5 roku, a Ty myślisz, że GoHę wyjebią w parę
@marecki-em: No więc zacznę od końca- oczywiście, że można wykupić lokal socjalny. Nie ma ku temu żadnych, ale to żadnych przeciwwskazań, ale jest jeden, najważniejszy warunek- musi się na to zgodzić zarządca lokalu(gmina).
Jest kolejny szereg wymogów, których niewątpliwie gruby na chwilę obecną nie spełnia, ale możliwość wykupu jak najbardziej istnieje.
Druga kwestia jest tak, że z tego co się orientuję to Urzędnicza to nie są mieszkania socjalne.
@PogromcaPatusow: ja wiem ile jest #!$%@? z lokatorami bo robie w tej branzy. dlatego jesli lokator jest bezdzietny, nie ma renty, jest alkoholikiem to takie sprawy zalatwia sie z moment. zaznaczylem - dopoki gocha ma dzieciaka to moze byc spokojna i robic tam patologie. po 18 roku zycia bedzie out. Najmądrzejszy to ten co zna od strony teoretycznej. Ogolnie masz racje w przypadkach ustawowych i w mieszkaniach prywatnych. To trwa lata
@marecki-em: No i już na samym początku się wkopałeś. Urzędnicza 2/9 to nie jest mieszkanie socjalne. Jeśli chodzi o Łukasza to fakt w domu dziecka może nie jest ale ośrodek szkolno wychowawczy jak najbardziej. To ze teraz mieszka na u2 wiedza wszyscy, wystarczy oglądać streamy tylko ze teraz są wakacje wiec to raczej nie jest dziwne jeśli jest w ośrodku. Zreszta rafonix pokazywał filmik z pobicia Łukasza w ośrodku wiec z