Wpis z mikrobloga

#gry #fps #recenzja #yt #youtube #zalesie
#homefront #homefrontrevolution
Przepraszam za składnię i błedy, nei jestem trzeźwy.
OK, nie wiem czemu na te grę wylewane jest tyle pomyj, nie jest idealna, ale naprawdę widziałem wiele gier które są na podobnym poziomie i dostawały 7/10 (ghost recon wildlands, far cry 5). Może chodzi o to że było sporo bugów zaraz po wypuszczeniu ,a może chodzi o to ze Ci recenzenci na YT, którzy 2 minuty mówią o grze, a 8 minut nawijają o sponsorach mają gdzieś gry od mniejszych wydawców, bo to im się nie kalkuluje.(wiecie o jakich "niezależnych" recenzentach mówię, wystarczy ze wpiszecie nazwa_gry review na YT i wyskakuje ich kilka stron, gdzie tak na prawdę, jeden czy dwóch zasługują na moje zaufanie(nie grałem kilkanaście lat, tylko oglądałem letspleje i recenzje, bardzo lubiłem/lubię recenzje Angry Joe'ego, ale teraz gdy gram w oceniane przez niego gry[szczególnie te nowsze gdy stał się wielki i zapraszają go na imprezy jako VIPa], to widzę że w wielu przypadkach albo nie mówi prawdy, albo po prostu się myli bo nie grał w grę dłużnej niż kilka godzin, no i oczywiście ta gruba sprawa z tamtego roku - wojna z fanami). Przynajmniej taki boogie2988 nie ukrywa ze jest opłacanym przedstawicielem Nintendo i wiemy na czym stoimy oglądając jego "recenzje"(prezentacje przygotowane przez Nintendo). tak naprawdę z tych większych recenzentów co wyskakują na pierwszej stronie YT to mój gust najbardziej pokrywa się z gustem ACG(ten co ma żółte ramki na miniaturkach i wszystkie recenzje nazywa "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?". Widać że on naprawdę gra w te gry i wchodzi w szczegóły które interesują graczy, w przeciwieństwie do takich IGN, czy też do tych wszystkich serwisów gdzie recenzję przygotowaną przez producenta czyta laska z dekoltem, ciągle wpatrując się w nas jakby chciała się z nami całować. Koniec rantu, wracam do gry, Pozdawiam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach