Wpis z mikrobloga

Dostałem się na Matematykę na Politechnice Gdańskiej, ale głównym celem była Informatyka.
Czy jest możliwe, aby ~20 osób z 210 przyjętych zrezygnowało z Informatyki na PG? Pewnie nie, tym bardziej że raczej nie przewidują II tury.
Zatem pozostaje inne wyjście - studiowanie przez ten rok Matematyki, której i tak sporo jest na pierwszym roku Informatyki, a potem przeniesienie się na Informatykę. Czy byłoby to możliwe? Czy to ma sens? Jak wygląda takie przenoszenie się, co trzeba spełnić? Takie przenosiny to po dwóch semestrach?

Nie ukrywam że do Gdańska byłoby mi najbliżej, mam "pewną" informatykę w innym mieście, ale w Gdańsku jest ona też na wyższym poziomie.

#politechnikagdanska #pg #studia #gdansk #studbaza
  • 27
  • Odpowiedz
@Zacny_Los: Bardzo ciężko się przenieść na infe mówiąc z perspektywy innego kierunku na ETI, a rok temu pierwsza lista to była ostateczna i już nikt nie wskakiwał. Nie maja już parcia na studentow na PG. Znajomy miał średnia 4,4 i od 4,5 dało się przenieść z elektroniki, i to tylko 4 osoby bodajze, a taka średnia to dość dobre osiągniecie jak na 1 semestr. Mam nadzieje i życzę, żeby w
  • Odpowiedz
@Zacny_Los: z samym dziekanem nie ma co się spotykać - takie sprawy załatwia prodziekan. Z tym, że często na prodziekanów mówi się dziekan, więc czasem jak ktoś powie "idź do dziekana" to chodzi o prodziekana.

Władze ETI masz tutaj: https://eti.pg.edu.pl/wladze-wydzialu - w Twojej sprawie odpowiednim prodziekanem jest chyba od organizacji studiów, czyli prof. Stefański. Osobiście nie znam.

Jeśil chcesz się z nim spotkać to najprościej napisać maila - wykładowcy na
  • Odpowiedz