Wpis z mikrobloga

@rukh: jeżeli już chcesz nadawać kilka styli na raz użyj metody element.cssText = " twoje style "

Nie zaleca się łączyć ze sobą JS/CSS/HTML w jednym pliku

Każdy powinien znajdować się w oddzielnym miejscu wiec lepiej w css stworzyć klase ze stylami a w JS ją dynamicznie nadawać elementom HTML
@dokad_idziesz: akurat wbrew pozorom w react też da się oddzielić to np. CSS Module

To samo w teorii mógłbyś powiedzieć o komponentach Angulara gdzie style są zawarte w pliku JS ale są oddzielone przez sam js i css się nie przeplata ze sobą
@dokad_idziesz: Niech ktoś mi wytłumaczy co ma JSX to umieszczania cssa w tym samym pliku co js. Ale naprawdę proszę to wytłumaczyć jak dziecku.
W ogóle śmieszy mnie to 'tutaj przyszli Panowie/Panie z Facebooka i bach', kurczę ludzie, bierzcie odpowiedzialność za własny kod i piszcie tak jak uważacie za słuszne, a nie to, że w jakiejś firmie zrobili tak a nie inaczej mając na uwagę własny stack i potrzeby biznesowe, to
@Djaangoo: no i oczywiście dowiedziałem się przez ostatnie lata, by nie przesadzać z ID, a wszędzie nadawać klasy. ID co najwyżej podstrony albo nagłówki mogą posiadać.

W tych skrzyniach wszędzie mam ID. Będę musiał kiedyś odświeżyć kod.