Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL
#mobilevikings

Mam ustawione konto z autodoładowaniem zawsze w dniu wykupowania pakietu no limit za 25zl (najbliższy 30 lipca) więc de facto moje saldo zawsze to 0.00. Na najbliższe dni chcę wykupić pakiet internetowy 500mb w roamingu kosztujący 19zl i szukam opcji żeby doładować konto (bez odnawiania pakietu no limit albo przełączania na inny) tylko dla tego pakietu. Wytłumaczcie jak pięciolatkowi jak to zrobić bez konieczności przeznaczania doładowanych środków od razu na pakiety no limit albo standard bo ani w apce ani w wersji desktop tego nie widzę... Z góry dziękuję ()
  • 4
@Luks_WGS: Przeznaczanie środków, jak to ująłeś, "od razu na pakiety standard" sprawia, że te środki zostają na koncie - doładujesz za 19zł, masz 19 zł na koncie. A że przy okazji dostajesz 3GB, darmowe SMS i MMS oraz połączenia za friko do Vikingów, to już tylko dodatek. Tak samo przy Standard 29, w którym masz 15GB i 29zł na saldzie do wykorzystania.
@MobileVikingsPL kurcze właśnie chyba nie za bardzo, bo właśnie doladowałem konto najpierw za 29zl a później myśląc, że źle odczytałem waszą wiadomość i z myślą, że saldo doladowaje się tylko przy doladowaniu standard doladowalem kolejne 19 zł i tylko zmieniły mi się pakiety, w tym przy drugim doladowaniu na gorszy viking 19 a saldo dalej 0.00 i pakietu 500mb za granicą nie mogę wybrać nadal....
@Luks_WGS: Jak najbardziej powinieneś mieć już na saldzie 19zł. Napisz do nas na helpdesk@mobilevikings.pl z maila, z którego założyłeś konto, to sprawdzimy co jest grane, bo może mamy jakiś błąd. Obawiam się jednak, że będziemy w stanie sprawdzić go dopiero rano ( ͡° ʖ̯ ͡°)