Wpis z mikrobloga

3 lata, 2 odkurzacze i teraz muszę ja coś przyzwoitego wybrać, bo tamte niby nie tanie, a paździerz straszny

Czy ktoś posiada jakieś z poniższych i może się wypowiedzieć lub jest w stanie polecić coś lepszego?
Bezworkowy chyba, mógłby być co prawda taki pionowy, ale chyba obowiązkowo z kablem, bo nie wyobrażam sobie, że mi się wyłączy w połowie. Odkurzane są głównie płytki, panele, kilka dywanów i samochód.

THOMAS Aqua+ Multiclean X10 Parquet - podobno klasa sprzęt, ale trochę drogi
Odkurzacz Zelmer ZVC 762SP - mirek @ZnienawidziszMnie polecał kilka wpisów niżej
Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6405/01
Zelmer Odyssey ZVC305ST - popularny ostatnio, ale zastanawiam się, czy jak ma się rozwalić za rok, nie wziąć tego niżej i yolo
Kärcher Wd 3 1.629-801.0
inne do ~600zł?

#odkurzacz #dyson #zelmer #thomas #karcher #agd
  • 7
@NAGI: Przemysłowe nie mają filtrów HEPA - moim zdaniem do chaty się nie nadają. Odyssey ma chyba 4 czy 5 lat gwarancji - mam 2 sztuki, jedna ma już 5 lat, druga rok (ta nowa ma mniejszą moc, po zmianach unijnych, ale ciągnie tak samo) i obie dają radę. Polecam!
@r4do5: @sxill: no 4 lata gwarancji już w jakiś sposób przekonuje. 5 jakby wytrzymał, to chyba minimum, żeby być zadowolonym z wydanych ~350zł na sprzęt
Bo do Kärchera WD3 wlewa się wodę do środka i syf zostaje w środku? To chyba przyzwoity sposób filtrowania?

Do 400zł z resztą pewnie większych alternatyw nie ma
@NAGI: Jak chcesz odkurzacz akumulatorowy na ścianę, który zawsze będzie pod ręką to tylko Dysion V8 albo V10
dodatkowo super sprawa do odkurzania auta.
Do regularnego odkurzania dokładnie całego domu 150m+ to by mi się jednak nie chciało jednak, mimo że bateria spokojnie wystarczy.