Wpis z mikrobloga

@Mathas ja jakoś nie miałam problemu wydrukować że będzie osobno mieszkał skoro jeszcze jest jedną osoba :p Raczej zależy, 0o dziwo jestem dość tolerancyjna, ale nie mowie nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatencja: no i z babami mi się lepiej gada niż z facetami, zwłaszcza obawiam się takich typowych Mariuszy z polibudy ktorzy będą gadać o grach sieciach czy kompach XD
  • Odpowiedz
@czikapu: Jako współlokator? Wątpię, raczej nie ma w tym nic dziwnego. Tak czy siak, jeśli nie masz w stosunku do niej żadnych zamiarów większych to najlepiej będzie spotkać się z gościem jeśli go znasz i po prostu pogadać z nim, pokazać, że jesteś normalny i nie zgwałcisz jego laski pierwszego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czikapu są różne mieszkania kumela miala mieszane towarzystwo (dziewczyny i chłopaki) i robili sobie obiadki jedli pizze i w ogóle a inny każdy żył w swoim pokoiku i jak do jeża :D
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathas: Typ był na biochemie a ja na matfizie, a w mojej szkole byłem dość kontrowersyjną osobą ze względu na swój charakter i skrajne emocje które wywoływałem XDDD
No generalnie to osobiście mnie gość zna z widzenia a jako ogół klasy to raczej biochem za mną nie przepadał XDD
Koleżanki też po matfizie xD
  • Odpowiedz
@czikapu: @Mathas: swoją drogą nie wróże nic dobrego im skoro koleś bywa aż nadto zazdrosny i jeszcze ma ich dzielić dystans :P i daję im max rok ¯\_(ツ)_/¯ na odległość to trzeba miec duzo zaufania do partnera i bardzo trudno jest utrzymać bliskość.
  • Odpowiedz
@czikapu: A no to inna sprawa zupełnie... To też działa raczej na minus. Skoro nie byłeś powszechnie lubiany czy byłeś "kontrowersyjny" to też gość Ci nie ufa i nei ma co się dziwić :p
  • Odpowiedz
w mojej szkole byłem dość kontrowersyjną osobą ze względu na swój charakter i skrajne emocje które wywoływałem XDDD


@czikapu: coś Ty odjebwaszy? ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatencja: Też tak myślę, zaraz będzie jakieś wyjście do klubu czy coś i będzie problem tylko XD
Nie wiem, do kina można iść ze znajomą jak się nie ma dziewczyny, ale odwrotnie już nie, gość ma zamiar całe studia siedzieć po prostu i się uczyć?
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Wiesz co, z tym zaufaniem trzeba uważać, bo widziałem już wiele sytuacji, w których ktoś kto tego zaufania miał, przesadzał. Dlatego osobiście wolę chuchać na zimne :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiatencja: Byłem przewodniczącym klasy XD
Generalnie to jak jakaś klasa chciała nam wejść na głowę to sprowadzałem ją do parteru, no i ogólnie to jak klasa była ProMatFiz (MatChem i Hum był z nami XD) to spoko, szacuneczek dogadamy się i te sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No generalnie lubiłem jak coś było po mojemu, mojej klasie też się to podobało bo zawsze nikt nam nie
  • Odpowiedz