Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? chyba będę musiał przygotować się do emigracji, bo to co p0lki księżniczki #!$%@?ą to jest katastrofa. Rozmawiam sobie z klientką p0lką twarzą w twarz to ona pełna powaga, pełen neutral, może nawet lekko pasywnie agresywnie. No i muszę gdzieś tam podejść nie widząc jej, coś tam szukam i się odwracam i widzę kątem oka jak na mnie patrzy z uśmiechem pożądania ale szybko wraca do poprzedniego wyrazu twarzy ... #!$%@? księżniczki polskie nawet się nie uśmiechną żeby zachęcić do zapoznania się, bo pewnie się boją że wyjdą na łatwe.
No i do tego wyciskanie im od małego że "MASZ CIPKE JESTEŚ #!$%@? KIMŚ!JESTEŚ NIEZNISZCZALNA"
Na zachodzie widać że równouprawnienie działa lepiej niż u nas, dziewczyny same zagaduja do Polaka zakolaka, na luzie bez spiny traktują mężczyznę jak CZŁOWIEKA, po prostu sobie można rozmawiać nawet jak się jej nie podobasz. A w Polsce? JESTEŚ MĘŻCZYŹNOM MUSISZ PAJACOWAĆ ZAGADYWAC ZABAWIAC ZARABIAĆ UTRZYMAĆ MNIE MIEĆ WŁASNE MIESZKANIE, JAK JESTEŚ DLA MNIE BRZYDKI TO NIE POGADAMY NAWET O POGODZIE!

#przegryw #feels #p0lka #takaprawda #logikarozowychpaskow #zwiazki #tfwnogf
  • 49
@LajfIsBjutiful: I to jest #!$%@? racja. Siedziałem w Londynie 4 lata i gadanie z kobietami to tam jest na takim luzie, że można nie zauważyć z jaką płcią się gada. A jak chcesz przejść na jakieś inny poziom znajomości to po prostu pytasz, czy chce drinka i patrzysz na zwykle wyraźne sygnały. Nie ma spiny. Nie ma ochoty? No problem, jesteście dalej kumplami. Tutaj chociaż też jest wiele luźno nastawionych do
można nie zauważyć z jaką płcią się gada

Semantyka - samo słowo "dude" lub "guys" też traci tam płeć, po prostu są to słowa określające jednoczęśnie kolegę i/lub koleżankę. Nawet czasem "bro" nie ma płci, albo jak powiesz do kumpla "sista" albo "you go girl" to się po prostu uśmiejecie.


@Tungsten: To mi przypomina cytat z "Trainspotting": "Za 1000 lat nie będzie ani mężczyzn, ani kobiet, będą sami onaniści".
@LajfIsBjutiful: Na zachodzie faktycznie dziewczyny same zagadują do Polaka, ale tylko w celu krótkiej rozmowy i to wszystko. Nie ma co liczyć na ruchanie na zachodzie z rodowitą ładną Niemką, Włoszką itd bo nami gardzą z powodu wyglądu i statusu, ale nie przyznają się do tego i tylko uprzejmie odmówią. U nas jest odwrotnie i #p0lka powie w twarz spie#dalaj i od razu daje pytania typu ''Ile zarabiasz, czy masz własne
@glonstar: Mi też chodzi o podejście do rozmowy. Wiadomo, że generalnie inaczej i często na inne tematy gada się z kobietami, a inne z mężczyznami, np z dziewczynami więcej gadam o dramach, emocjach, ludziach, a z facetami więcej o filozofii, religii, technologii. Z tymi słowami to moim zdaniem jest tak, że jest kontr-stereotypowość i potem też będzie kontr-stereotypowość, która przywróci stare stereotypy i tak w cyklu.
@Piasqun: A myślisz, że nie ma Polaków, którzy ruchają po 10 minutach znajomości? O ile o wydarzeniach z Rzeszowa wiem tylko z Internetu, to Polaków ruchających świeżo poznane dziewczyny znałem osobiście.

Nie wiem, czemu dostajesz takie pytania, być może wyglądasz jak chodzący bankomat.
@glonstar: ja wyglądam jak gówno genetyczne przez mordę 0/10 i niski wzrost i siłownia, dobre ciuchy mi nie pomagają. Różowe w przeszłości same mi to wyznały, że z mordy wyglądam jak śmieć