Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #przegryw

Wszyscy narzekają jak to jest być niskim itedede, wiele osób mówi że chciałoby być wyższymi.
To #!$%@? powodzenia xD Prawie dwa metry wzrostu, kupić jakieś normalne spodnie da się, oczywiście, ale żeby coś lepszego to trochę potrzeba szczęścia w gównosklepach, tak samo jazda w busie albo innej syfskiej komunikacji miejskiej. Siedzisz skiszony jak 30 ogórków w jednym słoiku i tylko przeszkadzasz innym ludziom swoimi wystającymi ponad normę przeszczepami. I jeszcze jak po pijaku jest się takim wysokim to bardziej boli upadek i rozwalenie sobie tego swojego głupiego ryja bo dłużej i szybciej lecisz na spotkanie z chodnikiem. No i wszyscy heheszki i kawalarze którzy powtarzają te przeruchane teksty pokroju "Hehe, pewnie tam na górze u Ciebie zimniej niż u mnie" albo "Weź się trochę schyl jak mówisz bo nie słyszę, strasznie daleko jesteś".

Jak ja tego #!$%@? nienawidzę xD Chciałbym mieć tak 179 i się nie wyróżniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
Jak ja tego #!$%@? nienawidzę xD Chciałbym mieć tak 179 i się nie wyróżniać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PijanySzkot: Zresztą nawet nie zdajesz se pojęcia że wysoki facet jest od razu poważniej odbierany i ma o wiele większe możliwości awansu w firmie i negocjacjach z ludźmi, pełno artykułów na ten temat jest. Nawet na ulicy nikt do ciebie nie podskoczy jak do kurdupla. Po za tym takie
resztą nawet nie zdajesz se pojęcia że wysoki facet jest od razu poważniej odbierany i ma o wiele większe możliwości awansu w firmie i negocjacjach z ludźmi


@sad_pepe: lol przecież przegrywów wysokich jest tutaj tak samo dużo jak niskich i jakoś im ten wzrost nie pomaga a wy nadal #!$%@? że to przez wzrost jesteście stulejarzami. a ci wysocy z koleji mówią że przez zakola, a ci z ładnymi włosami mówią