Wpis z mikrobloga

@Marekexp nie plusuje bo jak zaplusuje to coś złamie....A teraz to już sam nie wiem,bo o tym napialem i może być różnie...jak przeczytacie to zostawcie plusa zebym wiedział ze czytaliscie A potem usunę żeby nic sobie nie złamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Decretis: ło panie - stare czasy, starzy ludzie. Ciekawe, że pamiętałeś mój nick :D. Ten tam już nie funkcjonuje, chyba wyprosiłem u aliena jego zmianę, żeby mnie nie można było pokojarzyć xd.
@ChoNoTu
@Marekexp Ja zawsze za dzieciaka najwiecej #!$%@?łem z wszystkich dzieciaków a nigdy nic sobie nie złamałem, chociaż wiele razy spadałem z drzew. Kiedyś przejechało mnie auto xDD. Jeszcze kiedyś z rowerka spadłem i #!$%@?łem chyba z 4 fikołki. Mam chyba dobre mocne kości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
podobno każdy kiedyś złamał małego palca u nogi. Tylko że jest tak zbudowany że nawet o tym nie wiemy. Info chyba od lekarza ale ręki sobie za to uciąć nie dam


@Funtasyy: coś w tym jest, złamałam jakoś 4 lata temu mały palec (byłam na pogotowiu i rtg, więc potwierdzone info) a w czasach gimbazy uderzyłam się się w ten palec u drugiej stopy. Było podobnie z bólem i opuchlizną. Czyli