Wpis z mikrobloga

@Felix5k: Ale od Batsa proszę się odczepić, jeden z lepszych śmieszków (o ile nie najlepszy) pośród piłkarzy z topu (on w sumie jeszcze pretenduje do topu) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki to się nada do robienia atmosfery, a nie jakiś pijus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stjimmy:
Nic nie zrozumiałeś z moich tekstów, a ja nie widzę sensu w powtarzaniu się. Ale dobrze dam ci tę szansę.
Zaczynając od początku podałem przykłady Szweda i Sauda, dlaczego?
Pokazuje, że ten niepoważny "problem" miał "znacznie większy zasięg", a przecież nikt nie może wiedzieć kto miał jakie intencje. Czyż nie?
Następnie zwróciłem uwagę na istotę owego gestu, podkreślając iż karanie podobnej postawy jest kompletnym absurdem. Gest w formie SYMBOLU
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: > SYMBOLU DANEGO NARODU, KULTURY CZY PAŃSTWA NIE MOŻNA UZNAWAĆ ZA FORMĘ PROWOKACJI GDYŻ W TAKIM SAMYM STOPNIU DLA NIEMCA, UKRAIŃCA CZY LITWINA TAKOWYM MÓGŁBY BYĆ ORZEŁEK NA KOSZULCE REPREZENTANTA POLSKI.

Serbom może się nie podobać istnienie Albanii, Kosowa, Czarnogóry, Bułgarii, Chorwacji, Bośni czy Węgier, mogą uznawać symbole tych państw wyrażone w różnej formie za formy prowokacji podczas podobnych rywalizacji sportowych


@IdillaMZ: zajebiste porównanie xD
  • Odpowiedz
@stjimmy: Rzeczywiście bardzo nieadekwatne, bo czarny dwugłowy albański orzeł dla Albańczyka NIE JEST TAKIM SAMYM symbolem autotelicznym, narodowym jak orzeł biały dla Polaka.
  • Odpowiedz
@stjimmy: Serbia nie uznaje Kosowa zamieszkanego przez Albańczyków, i wyłącznie z tego faktu uznano to za prowokacje. Na tym polega różnica. Z czym jak się kompletnie nie zgadzam.
  • Odpowiedz
@waro: Odpowiem cytatem na pierwsze zdjęcie

Proszę... Naprawdę normalnym ludziom nie spodobało się, że szukałem pocieszenia u Ani, czy ktoś im tak powiedział i duża część to podchwyciła? Po każdym meczu tak jest – idziesz się cieszyć lub szukasz pocieszenia u bliskich. Przecież to trwało 30 sekund, a w szatni byłem szybciej niż niektórzy piłkarze.
  • Odpowiedz