Wpis z mikrobloga

Tytułem wstępu. Chciałbym oznajmić, że szanowny mireczek @tapla wyszedł z inicjatywą sponsoringu drugiej nagrody rzeczowej dla zwycięzcy w postaci gadżetu/książki/czegokolwiek związanego z szachami do 50zł! Spytacie, ale @whoru jak to możliwe zwycięzca jest tylko jeden?! Zatem skoro mamy dwóch szanownych sponsorów (przypomnę, że pierwszy to @Ragnarokk) to w takim razie chciałbym nagrodzić zarówno zwycięzce drzewka pierwszego jak i drugiego. Niemniej jednak, chciałbym żeby pojedynek między zwycięzcami drzewek i tak się odbył żeby wyłonić tego N A J P O T Ę Ż N I E J S Z E G O szachistę Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest o co grać. Zatem wołam uczestników rundy czwartej drzewka #2, tych których mam już na papierze, resztę będę wołał na bieżąco jak tylko leserzy pozgłaszają walkowery/brakujące partie:

@stranger13 @Nikospy @Daktyl-Allegrowy-Motyl @jurusko @deede (zmierzysz się albo z @Andrijek albo @raffal) @Furdi @Losq @wojniz @materazzi @janek1990 @DiKey @pawvic @JogoFruit @bliss (zmierzysz się albo z @inszynier albo @grigoryi ) @Astyr (zmierzysz się albo z @titusfox albo @Recordable) @UlfNitjsefni @cwirru @bezznaczenia @PersDeve @Jeywor @korkovv @TrollRafal @texas-holdem

@h00k (zmierzysz się z @skarbnik lub @agentx) @Prezes_Multiversum @NowyJa @ujowyloginek @Wu70 @MITIS (zmierzysz się z @bobsleigh lub @bonqs ) @Adrian77 @mowiecowidze @SharpPython @Traven @Merku (zmierzysz się z @sirlosgardiii lub @jamslodki ) @dzidziaka @CzajnikZniszczenia @Daroo1 @lesung @fanatic (zmierzysz się z @bylem_bordo lub @Kicer86 ) @Mikka (zmierzysz się z @giecek lub @Sercio ) @Konki @Elitar @Pitzonik @Ugibugii @Sesja @15132479

Standardowo: nie chcesz grać, napisz PW. Tobie zajmie to 20sekund, a mi oszczędzi zachodu w ściganiu Cię i wielokrotnym wołaniu!

Drzewko tutaj: https://challonge.com/pl/wts2018_2
Harmonogram tutaj.

#wykopowyturniejszachowy
  • 63
Nagrody turniejowe to w tym momencie: 2 x 50zł dla zwycięzców obu drzewek oraz rozdajo książki szachowej wśród osób, które nie oddały walkowera w turnieju.
@mug3n: ciężko stwierdzić, kto jest ostatni wiele osób odpadło przegrywając od razu swoje pierwsze dwie partie, nie da rady określić jednoznaczenie kto nim jest