Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem wiedźmina 3 pierwszy raz, nie czytałem książek i nie grałem w poprzednie gry, no i ogółem to gierka zajebista i czekam na serial. #!$%@? trochę postać geralta ale nigdy nie lubiłem głównych bohaterów, którzy są totalnymi #!$%@?, na szczęście w polskiej wersji rozenek dał radę jeśli chodzi o audio. #teamtriss here, czytałem wiele opinii dotyczących polskiej wersji językowej ale miałem z nią problemy. Kiedy przewijały się wątki ciri albo yen to musiałem zmieniać głos na angielski, cringe łapał niesamowity plus jeszcze beata jewiarz ma dziwną tendencje do ultra #!$%@?ącego mlaskania podczas mówienia.
#wiedzmin
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jervwis: jak nie lubisz Geralta #!$%@? to polecam najwyższy poziom trudności i dostosowanie lvl przeciwników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy nawet wilki mogą stanowić problem w full secie. Nie używanie olejów do każdej walki jest ryzykowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jervwis: geraltowi brakowało negatywnych cech, ot istota problemu. Był cukierkowo perfekcyjny a jak jeszcze dialogi wybierałeś odpowiednie to Emanował praworządnością niczym biały rycerz na srebrnym jednorożcu.